Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan érjem el, hogy ráírjon...

Hogyan érjem el, hogy ráírjon az egyik osztálytársam?

Figyelt kérdés

Csak barátkozni szeretnék vele, semmi több!

Már írtam neki pár alkalommal, de mindig elég szűkszavúan válaszolt csak, nem is igazán kérdezett:/

Tizedikesek vagyunk, ha ez számít valamit.



2021. márc. 8. 20:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Uh, elírtam, azt akartam írni, hogy rámírjon
2021. márc. 8. 20:22
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Van közös érdeklődési témátok (film, sorozat, könyv, Youtube csatorna, más osztálytárs, jövő (szakma, fősuli/egyetem), hobby, etc.)? Ha igen, én onnan közelíteném meg a dolgot.
2021. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, van, ezért is szeretnék vele barátkozni, viszont nagyon kínos lenne megint nekem ráírni, mert ő sosem ír.
2021. márc. 8. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
kérd a segítségét valami sulis cuccban :D jó beszélgető indítás, próbáld kérdezgetni stb, írd hogy az téged is érdekel akármi, nem gáz ha te írsz rá.
2021. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Irogass vele többet!
2021. márc. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ez eléggé sakk-matt sajnos. Ha nem lenne pandémia és lenne suli, akkor könnyebb lenne a helyzet, szünetben lehetne dumálni, face-to-face nem olyan elutasítóak/flegmák az emberek mint az online térben. Így viszont sz*r a helyzet. Bár ez Téged minden bizonnyal nem vigasztal, de ha nem nagyon akar Veled kommunikálni, akkor valószínűleg nem vagy annyira szimpatikus neki mint ő Neked, így lehet, hogy nem kéne erőltetni annyira a dolgot. Esetleg vagytok olyan viszonyban, hogy össze lehessen hozni személyes találkozót, áthívni hozzátok vmi közös programra vagy ilyesmi? Egyáltalán mi a nemetek (már ha publikus)?
2021. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
utolsó vagyok, a 4-es nagyon jó tanácsot adott, a közösen megoldott probléma/leküzdött akadály mindig egy jó összekovácsoló erő! 😉
2021. márc. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!