Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért végzés előtt másfél...

Miért végzés előtt másfél hónappal akarják egyes tanárok megnevelni a diákokat (középiskola)? Nem elkéstek ezzel egy csöppet?

Figyelt kérdés

A végzősök eléggé hézagosan járnak online órára és finoman fogalmaztam. A 30 főből ha 10en vannak már csúcsforgalom van, van hogy 2-3 ember van de olyan is van hogy nulla ember.


És egyes tanárok nagyon pattognak hogy ez tarthatatlan meg ez lesz meg az lesz( semmi se lesz...)

De nem értem alapvetően az egészet. A végzősök 4 éve oda járnak. Volt 4 évük „megnevelni“ őket.

Nem sikerült. Gondolják hogy végzés előtt pár héttel majd sikerül ami 4 évig nem ment?


2021. márc. 9. 09:32
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

és ugye ott az égés a részükről hogy már decemberben is ez ment és azt mondták ha nem járnak órára nem jelentkezhetnek érettségire! 100x elmondták.

majd a diákok szartak rá ugyanúgy nem jártak, és eljött a feb 15, az érettségi jelentkezés határideje -és mindenki jelentkezett. Az utolsó emberig mindenki. És hagyták.

Hát ennyire komolyak a fenyegetés.

2021. márc. 9. 09:35
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert 4 évig is 20 igazolatlant kellett kiosztani minden órán? Nyilván nem.
2021. márc. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Mert 4 évig is 20 igazolatlant kellett kiosztani minden órán? Nyilván nem."


óóó hát amikor még bejárós időszak volt akkor se nagyon voltak 10-15nél többen.



mellesleg NAGYON NAIV vagy ha azt hiszed akár 1 db hiányzás is be lesz írva.

nem lesz, nem is volt soha.

totálisan evidens miért nem. mert X óra után az iskolának jogszabályi kötelezettsége lenne kirúgni a tanulót és az neki súlyos mínusz a normatívban.

és az iskola puszta léte a normatívából függ mert abból él, abból ad fizetést a tanároknak.

vagyis senkit se írnak hiányzónak. a diákok ezt tudják értik és nem is járnak be. még csak kamu igazolással se kell fárasszák magukat.

2021. márc. 9. 10:08
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy ez alapítványi iskola, nem egy sima gimi?

Ez jó volt, sejtettem, hogy te vagy, de beleszaladtam mégis.

2021. márc. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire zavar, hogy amíg te rendesen bejársz/belépsz órára, addig mások ellógnak minden következmény nélkül? Gondolom az érettségit ugyanúgy megtudják írni.
2021. márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
2021. márc. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Elég nyomorék egy osztály lehet. valószínűleg többen meg fogjátok bánni még ezt a viselkedést a jövőben.


25/F

2021. márc. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványi iskolás szerencsétlen kérdése a 178.16 iktatószámot kapta.
2021. márc. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én iskolában a hiányzások száma az idő előrehaladtával exponenciálisan nőtt.

9.-ben a 100-at se éri el osztályszinten, 12.-ben meg már 1000 fölött van.


Amúgy tapasztalataim szerint annak lesz jobb az érettségi, aki nem jár be minden sz@r órára, nem pedig annak, aki egész nap hallgatja minden tanár hülyeségét.

2021. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Csak nekem van hányingerem ettől a kérdéstől? Ocsmány egy generáció vagytok, nem is kell tanulni, ne is csináljatok semmit, üljetek a szobában várjátok a sült galambot. Egyébként nem a tanároknak kell nevelni, hanem a szüleidnek.
2021. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!