Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám kimondani a...

Hogyan tudnám kimondani a véleményem?

Figyelt kérdés
Magamról annyit hogy 8-adikos vagyok és már 1 osztály óta az osztályom egy csendes,szégyenlős,visszahúzódó srácnak ismertek meg.Pedig én otthon ennek az ellenkezője vagyok!Amikor valaki felhoz valami témát akkor nekem is megvan a véleményem de magamban tartom csak nagyon ritkán mondom ki. Ugyanez van akkor is amikor a többiek viccelődnek valamin és én is hozzá tudnék tenni valami vicceset csak az a baj hogy nem merem és ezt nagyon bánom mert én egy humoros ember vagyok csak az iskolában visszatartóm ezt az énem Pedig nem volna rá okom hogy visszatartsam mert nem piszkálnak az osztályom hogyha megszólalok.7-edik végén egy kicsi időre eltűnt ez a problémáim beszélgettem velük,viccelődtünk de sajnos a kovid miatt akkor áttértünk onlinera és utáni jött a nyári szünet és ez alatt egyszer sem beszéltem velük és mikor Szeptemberre amikor visszajöttünk hirtelen megint ilyen lettem :( Szóval az volna a kérdésem hogyan tudnám nem magamban tartani a véleményem hogy olyan legyek mint 7edik végén? A válaszokat előre is köszönöm :)

#változás #iskola #visszahúzódás #osztály #csendes gyerek #nem merem kimondani a véleményem
2021. márc. 11. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ebbol nagy ügyet csinalni, nyugodtan mondd oda a dolgokat.
2021. márc. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Erre most nincs lehetőség, de szerintem az a legjobb hogy ha elmész egy teljesen új közösségbe is, sportolj, vagy menj nyelvórára vagy valami.


Ott az emberek semmit nem tudnak rólad, szóval úgy formálod a képüket rólad ahogy akarod. Próbálj meg velük úgy viselkedni, ahogy alapból szeretnél. Aztán hátha hozzászoksz.


Sokszor még ha magától nem is jönnek dolgok, hazudni akkor is tudsz magadnak. Hitesd el magaddal hogy tudod. Ha meg nagyon nem megy, nagyon nem jön össze, akkor bármikor elmehetsz onnan, nincsen olyan kötelék mint az iskolában van.

2021. márc. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy én az osztályomat az évek alatt kerültem őket,leráztam őket és ezt most nagyon megbántam :( és nemcsak őket mert régebb voltam egy csomó úszó edzéseken ahol sok emberrel voltam együtt és velük sem tudtam jobba lenni mert nem mertem beszélgetni velük.Ezen kívül voltam fociedzéseken is 6 éves koromtól 12-ig most 14-vagyók és ott is nem mertem beszélgetni velük így nem tudtam oda sem beilleszkedni :(
2021. márc. 12. 17:02
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Pedig a legfontosabb az lett volna, hogy legyenek barátaid.
2021. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ha vkit az osztályból jobban kedvelsz, mint a többieket, vele kezd el beszélgetni szünetben, interneten, aztán ha felbátorodtál, a többiekkel is
2021. ápr. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!