Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha ti tanárok lennétek,...

Ha ti tanárok lennétek, elfogadnátok így a dolgozatot?

Figyelt kérdés
Egyetemen papírra kellett dolgozni, majd feltölteni telefonnal. Na most az én telefonomnak nagyon rossz a kamerája, sose fókuszál + olvashatatlanul írok alapból is, voltak már konfliktusaim hogy nem tudták elolvasni az ocsmány írásom (egyszerűen csak így tudok írni) + alig kaptunk 45 percet a dolgozat feltöltésére és nem volt egy egyszerű dolgozat. Elfogadnátok és értékelnétek, ha ezt a képet küldeném be? [link]

2021. márc. 25. 11:01
A kérdező szavazást indított:
Elfogadnám és próbálnám értékelni
Instant egyes, ez így elfogadhatatlan
40 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A betűket se tudom elolvasni... Kérd már meg valami családtagot, vagy random ebert az utcán, hogy fotozza mar le neked...
2021. márc. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Már mindegy, 45 percem volt megírni és feltölteni.
2021. márc. 25. 11:06
 3/23 anonim ***** válasza:
90%

Már bocs, de ilyen igénytelen feltöltést tuti nem fogadnék el. Nagyon rossz minőség, zavaros, még egy dolog, hogy csúnyán írsz, én is úgy írok, de annyire homályos, hogy nagyon nehezen olvasható. Egy ilyen dolgozat kiértékelése kb 2 perc, de a tiédet szó szerint meg kéne fejteni.

Illetve valahol tiszteletlenség is az oktatóval szembe ilyen munkát kiadni a kezedből. Én a szöveget vakuzni szoktam vagy jobb fényviszonyok között megörökíteni. Szóval én a helyedben újrafotóznám és elküldeném a tanárnak, és szépen megkérném, hogy ezt vegye figyelembe.

2021. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
47%
Nem. A 21. században, mikor majdnem mindenki okostelefonnal a zsebében járkál, elvárható, hogy megoldd. Szüleidével, barátokéval, ismerősével, szomszédéval lefotózod, átküldöd magadnak és úgy a tanárnak. Ennyi. Persze tudom, úgyis megmagyarázod, hogy épp miért nem tudtál SENKITŐL kérni egy gyors kattintást vagy épp előre egy normális kamerájú telefont, tabletet, fényképezőt esetleg.
2021. márc. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Egyébként, (#1 vagyok), miétt nem több képben, közelről fotóztad? Egyetemista vagy, de ilyen alap dologra nem gondoltál?
2021. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Megpróbálok neki írni, de nem hinném, hogy érdekelné. Mondta, hogy az időpont lezárása után már nem fogad el semmit. Nagyon utálom az ilyen dolgozatot, worldben gyönyörűen megcsináltam volna de az nem volt engedélyezve.
2021. márc. 25. 11:12
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy ilyen dolgozat lesz, mert eddig minden más tanár online eszközökkel oldotta meg. Szüleim dolgoznak, csak az én telóm van itt. Több képben is gondolkodtam, de kapkodni kellett, mert 4 perccel a feltöltés előtt végeztem a dolgozattal és akkor még várnom kellett amíg a telefon észhez tér + kamera megnyílik + megnyitja a platformot ahova fel kell tölteni + feltölti a net. Nagyon kapkodtam, 30 másodperccel lezárás előtt sikerült így is feltöltenem.
2021. márc. 25. 11:16
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem engedik, hogy nyomtatott betűvel írj, ha ennyire olvashatatlan a kézírásod? (amúgy meg nem ártana tanulni fejleszteni... gondolom, 1.-s korodban nem így írtál)

Amúgy én sem fogadnék el gépeltet, azt ki tudja, honnan guberálta az illető / egymás között átküldözgetik. Arra meg nincs mentség, hogy full homály az alja... azért egy picit több energiát kellett volna a fotózásba fektetni.

2021. márc. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
A szkennelés nem opció? Azaz megírod, beszkenneled, majd azt töltöd fel?
2021. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt ilyen formában nem fogadnám el. De mivel az látszik, hogy van oda írva, ha késve beküldöd olvashatóan azt értékelném. (A késést azért fogadnám el, mert a rossz minőségű kép is igazolja, hogy már csak technikai gondok voltak, de nem írtál hozzá mást.)
2021. márc. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!