Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mit kellene írnom?

Szerintetek mit kellene írnom?

Figyelt kérdés

Szóval idén vagyok végzős és azt tervezzük, hogy csinálunk egy ilyen évkönyvet. Mindenki kap benne egy saját oldalt, ahova igazából bármit írhat. Nyilván elsősorban olyanokat várnak el, hogy milyen emlékeink/élményeink voltak az sulival vagy az osztállyal. Viszont osztályfőnökünk hozzátette, hogy örülne, hogyha az oldal alján egy-két mondatban írnánk a jövőbeli terveinkről is (kb. 20 év múlva). Olyanokra gondol, hogy mit fogunk dolgozni, illetve hány feleségünk/gyerekünk lesz (nyilván ez sem kötelező, de ofőnk szeretné). Na és itt a gond. Szerintem biszexuális vagyok, aztán igazából még abban sem vagyok biztos milyen nemű partnerem lesz 20 év múlva. Ráadásul most inkább a fiúk felé kacsintgatok. Aztán nem tudom ezt így mekkora ötlet lenne leírni.

Igazából az osztályomtól nem annyira félek. Elmondtam már jó pár osztálytársamnak a dolgot (kb. az osztály 1/3-a tudhatja), teljesen jól fogadták (az egyik ilyen coming outnál még azt is felajánlották, hogy csinálnak nekem egy Tinder profilt :D). Viszont ezt akkor sem biztos, hogy ennyire nyíltan fel akarom vállalni, hogy az évkönyvbe is leírjam. Leginkább attól félek, hogy ugye az évkönyvet gyakorlatilag bárki elolvashatja. Gondolom értitek. Hazudni viszont nem szeretnék, mert az nagyon béna. Nyilván nem kötelező írni erről, de az meg megint gagyin nézne ki, hogy kb. mindenki írt valamit én meg nem. Plusz az osztályfőnökünk egy nagyon jó tanár, tényleg szívvel-lélekkel tanít. Én meg annyit nem tudok megtenni, hogy megírom azt a két mondatot?

Nyilván, nekem sem ez a legnagyobb problémám. Inkább ilyen apróbb kellemetlenség. De a szünetben azért meg kellene ezt csinálni és tanácstalan vagyok most ezzel kapcsolatban. Valami ötlet?

18/F



2021. márc. 29. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Írd azt, hogy azt tervezed, 20 év múlva a pároddal élsz majd egy saját házban. Aztán mindenki azt gondol, amit akar.
2021. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!