Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lemondtam az albérletet,...

Lemondtam az albérletet, annak tudatában, hogy úgyis távoktatás lesz félév végéig és így ne kelljen lakbért fizetni. De lehet, hogy most mégis vissza kell menni, ha áprilisban kinyitják az iskolákat? Kereshetek új szállást?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 4. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Kereshetsz.
2021. ápr. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
F/L melyik város?
2021. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bp.

De akkor biztos kinyit az egyetem? Nem marad a távoktatás? Erről szól a kérdés.

2021. ápr. 5. 00:06
 4/7 anonim ***** válasza:
csak azért kérdeztem, mert nálunk lenne szabad hely
2021. ápr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát biztosat mondani nehéz, mert ez nem csak vírustól, hanem jelenleg nagyban az egyetemektől is függ.

Nálunk például már szeptemberben sem voltak jelenléti órák, sok egyetem azonban ugyan úgy tartott kisebb előadásokat, gyakorlatokat.

Az egyetemisták nagy része még ha regisztrált sem kapta meg az oltást, így ebből a szempontból is lehet, hogy inkább az online mellett maradnak a félév végéig.

Mennyire laksz messze Budapesttől? Mert, ha van rá lehetőséged, hogy szükség esetén egy rövid ideig akár feljárj vonattal vagy busszal, akkor lehet nem éri meg előre szerződni és már fizetni, amíg az sem biztos hogy lesz belőle jelenléti oktatás.

2021. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Messze lakok, nem tudom megoldani a bejárást
2021. ápr. 8. 11:55
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos, hogy ebben a félévben már nem nyitnak az egyetemek.
2021. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!