Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltál gyerekkorodban...

Mit gondoltál gyerekkorodban az eminens tanulókról?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. ápr. 7. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

10


Haver, tudod hogy ezt max az eminens tanulók fogják végig olvasni (vicc, bocs nem tudtam kihagyni)

2021. ápr. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

#11


Igen, valahogy sejteni véltem :DD


Nem baj, ha nem olvassa el mindenki, akit érdekel, úgyis végigér rajta ;)

2021. ápr. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Irigykedtem rájuk általában. Ahova én jártam sulikba, ott a legtöbb kitűnő tanuló tényleg okos volt, mondjuk nekem is volt "szerencsém" 1-2 olyan gyerekhez, akiknek nem a tudása miatt, sokkal inkább amiatt voltak jó jegyeik, mert benyalták magukat a tanároknál...

Általánosban volt egy fiú osztálytársam, aki mindig bókolt a tanároknak, dicsérte a ruhájukat, a kinézetüket, hogy ne őt feleltessék és általában be is vált. Volt, hogy mindenkinek volt már az év során vagy 3-4 jegye szóbeli feleltetésből, neki meg 1 sem és mondta a tanár, hogy most már tényleg muszáj felelnie és alig tudott valamit, ezért 3-ara osztályozták, mire a gyerek elkezdett bőgni, hogy de ezért le fogják otthon szidni...Egy idő után a tanár bele nem egyezett a 4-esbe, de az se volt elég jó neki, mert azt mondta, még azért is leszidják otthon és végül addig bömbölt, hogy a tanár 5-öst írt be neki...A többi jegye meg mellesleg azért volt szintén 4-es-5-ös, mert mindig a padtársairól puskázott, ha észrevették, megint elkezdett bókolni, mire a tanár csak nevetgélt és mondta neki, hogy jól van, folytassa a dolgozatírást bókolgatás helyett. Amikor a félévinél meg évvéginél osztályozták a szorgalom-magatartást, erre hivatkozva kapott mindkettőre folyamatosan 5-öst, hogy a tanár szerint aranyos meg szórakoztató volt, mert ügyesen tudott bókolni, miközben voltak beírásai is, nekem meg azért rosszabb jegyeket adtak, mert az év során párszor elfelejtettem házit írni..Az ilyenekről inkább le se írom, mit gondolok.

De szerencsére a legtöbb jó tanuló szerintem tényleg megérdemelte a jó jegyeket, mert sok időt és energiát fordítottak a tanulásra, vagy tényleg nagyon okosak voltak és könnyen megjegyezték a dolgokat és a legtöbbjük nem is nyalt tanároknak, mert nem volt szükségük rá.

2021. ápr. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy elit gimibe jártam, ahol elvárás volt a min. 4,5 átlag, így én már a 4,3 - sommal is lefelé húztam az osztály átlagot ami kellemetlen érzés volt. Jó, elismerem nem voltam túl szorgalmas, de olyanok is simán hozták a kitűnőt, akiknek nálam kevesebb tanulási ideje volt (mert pl.: versenyszinten sportoltak), nem szép dolog, de irigy voltam rájuk.
2021. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!