Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Örültök, hogy 19.-én nem lesz...

Örültök, hogy 19.-én nem lesz nyitás? középsulis

Figyelt kérdés
2021. ápr. 9. 08:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Nekem már 8..a kormány kiölte belőlem a nyitással kapcsolatos érzelmeket ezzel az állandó halasztással.
2021. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
május 10-én sem lesz. akkor már minek? kb 20 napra? mert júniusban amúgy sem történik már sok minden :D
2021. ápr. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
73%
Remélem nem lesz májusban sem xDD
2021. ápr. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
09:04, ilyen tendenciák mellett - folyton "jajj nyitni fogunk" de aztán mégis hosszítanak 2-5hetet - az sem kizárt :D
2021. ápr. 9. 09:05
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

nem lesz nyitás akkor sem előre szólok

annak van igaza aki már JANUÁRBAN megmondta hogy itt a tanévben már semmi se lesz

2021. ápr. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
98%

Kezem megszokni, hogy minden egyes új rendelkezésnél esküdöznek, hogy hogy "x-én BIZTOSAN ez meg az lesz", aztán majdnem az utolsó pillanatban bemondják, hogy "Ja, mégsem."

Idén már nem lesz semmi. Semmi értelme nincs arra a 20 napra kinyitni.

2021. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ebben az a szomorú, hogy ez már örökké így lesz.


Szeptemberben jön egy újabb mutáns amire nincs vakcina, a kormány meg majd bemocskolja érte az UEFA-t, hogy ránk erőltették a külföldiek beengedését a stadionokba az EB-n és ők hozták be.

2021. ápr. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicces, hogy októberben fogadtam anyukámmal, hogy egész tanévben nem megyünk már vissza. Ő váltig állította, hogy januárban már visszamegyünk. Nekem lett igazam, így nyertem 100 forintot😂

Végzős vagyok, most kicsit összezavarodtam. Mindenki azt mondta lesz szóbeli, aztán mégsem lesz. Persze ősszel volt szóbeli🙄, angol emelt előrehozottnál.

Na mindegy. Igazából nem lepődtem meg, a tanulság az,

Hogy már semmit nem szabad elhinni.

2021. ápr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
#8 Ilyen amikor egy ország vezetője demens.
2021. ápr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
30%

Nem lesz nyitás ?!

Hál istennek, kevesebb középiskolás lesz a buszon, forgalomban stb.

2021. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!