Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Már nagyon bánt a sok trágársá...

Már nagyon bánt a sok trágárság, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az iskolában egyes osztály társaim mitnem gondolva állandóan menősködnek hogy én milyen egy ostoba nemnormális meg meleg vagyok amikor csak annyit kérek tőlük hogy csak beszeretnék hozzájuk szállni a tengóban. Még a Messengeren sem tudok már mit tenni mert ott is elkönyvelnekengem melegnek vagyilyesmi. És a MELEG kifelyezetten nem rám utal még is ezt szokták rám a legtöbbszőr rámkenni vagy ezzé elkönyvelni. Aztán történt egy nap hogy belépek a Messengerem csoportjába és arról volt szó hogy az egyik osztály társam beszexuális. Gondoltam megkérdem mégis ez tényleg igaz-e vagy valami... És itt kezdődött el a baj. Azt akarták hogy ne nagyon avatkozzak ebbe bele én bocsánatot kértem, erre ők megint mit csinálnak? Hát persze hogy elkezdenek engem újra a rosszabbnál rosszabb trágár megnevezéseket adni. Ez tartott fagy este 11-ig és akkor nekem már elegem volt és megtettem a végső húzásomat. Mivel hogy nem hagytak ezzel a melegkedéssel engemet ezért felvettem mgamra ezt a nevet véglegesen.

De aztán meg is bántam. Egy hétig kivoltam tiltva emiatt a tengóbol is meg aztán csak mégjobban cikiztek. Nem akarom hogy ők járjanak pórul csak nem akarom hogy azt higgyék hogyén tényleg hülye vagyok mert mindig amikor megkérdezem őket ők csak ennyit felelnek: "Mert fogyatékos és hülye vagy!"


Nos ha bárki tud tanácsot hogy mivel tudnám őket meggyőzni, annak nagyon örülnék!



2021. ápr. 13. 07:34
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy nem a fészbúkon kéne élni...
2021. ápr. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Minek keresed olyanok társaságát akik bántanak?
2021. ápr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy én nem szoktam velük nagyon együtt lenni max tengóban de csak azért mert a többi haveom is ott van. Szerintem nem értettétek a kérdésemet. AZt akartam megtudni hogy hogyan tudnám rávenni őket arra hogy megjavuljanak.
2021. ápr. 13. 07:51
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy ezek ilyenek sajnos. Majd az élet megadja mindenkinek ami jár. Előbb utóbb.
2021. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

A 'többi haverod' miért nem szól nekik?

2021. ápr. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
11 éves vagyok(azaz 5.-es). Nos a haverjaim nagyon ő nekik sem tetszik az hogy engem mindig szekálnak de sajna nem nagyon gondolnak bele az én helyzetembe
2021. ápr. 13. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!