Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok ti hogyan reagálnátok...

Tanárok ti hogyan reagálnátok erre? (Diákok is írhatnak)

Figyelt kérdés

Volt már olyan veletek,hogy egy volt diákotok,akiket 1,2,3,4 vagy több éve nem láttátok rátok köszönt az utcán? Megismertétek?

Diákok esetében volt már olyan,hogy találkoztatok egy volt tanárotokkal? Ilyenkor leálltok beszélgetni velük?



2021. ápr. 13. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Igen alig ismertem meg. Beszélgettünk és elmondta milyen unalmas élete van, Én mindíg mondtam hogy tanuljon, de vígasztaltam, sohasem késő. ;) További sikereket kívántam neki.


Tanár

2021. ápr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Igen az osztályfőnökömmel pár éve. Köszöntem, ő megismert de nem köszönt, mivel nem voltam egy kedvenc diákja. Aztán azzal is aki magyart tanított, ő sem köszönt, bár különösebben nem tünt fel hogy baja lett volna. Aztán a történelemmel többször is, ő köszönt párszor, de legutobb ő sem.
2021. ápr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 B.dávid.F ***** válasza:
91%

A volt osztály fönököm a volt osztály fönökével dolgozott (kollégák lettek)

Igaz történet

2021. ápr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. Köszöntél és nem köszönt vissza? Attól még,hogy nem voltál a kedvence visszaköszönhetett volna!
2021. ápr. 13. 23:42
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Pár alkalommal volt olyan, hogy általános iskolai tanárommal találkoztam, de kettő eset ugrott most csak be. Az egyikük messze a kedvenc tanárom volt, és én is a kedveltebb diákjai közt lehettem. Köszöntem, és ő is, nagyon mosolygós volt és egy kicsit tudtunk beszélgetni is. Nagyon jól esett, valamint nagyon jó időzítéssel találkoztunk. ( épp felsőfokú vizsgára mentem és izgultam :D )

A másik alkalom már nem volt ennyire pozitív. Alsós ofővel találkoztam a boltban, akivel nem voltam jóban, kölcsönösen nem igazán kedveltük egymást. Viszont ott mégis jó pofizott egy sort, kínosan bizonygatta, hogy "jaj milyen kis tünemény voltam és csak jót tud rólam mondani", pláne, amikor anya is odajött.. (16 körül lehettem)

2021. ápr. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj mindenkinek szíve joga. Én tiszteletből megtettem, és következőben is fogok. Ha másodjára sem köszön vissza, harmadjára nekem sem kell köszönni. Nálunk fele az embereknek ha jól kezd menni a sorsuk, anyagiakra értve, akkor picit elbőcsülnek. Kevesen viselik méltósággal a jó módu életet.
2021. ápr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Ma is tanultam valamit, nem jo módu hanem jómódú.
2021. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

"volt már olyan,hogy találkoztatok egy volt tanárotokkal?" - Igen, a 90%-uk nem köszön vissza, csak keresztül néz rajtam és továbbmegy...


"Ilyenkor leálltok beszélgetni velük?" - Kb. 3-4 tanárommal állnék le szívesen beszélgetni, és úgy 8-10-et a régi sérelmekért kioktatnék :)

30/F

2021. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak óraadóként dolgoztam egy évig az egyetem alatt. Sok évre rá találkoztam egy volt diákommal, aki mindig csak bukdácsolt. Focista lett, és kb 8x annyit keresett, mint én.
2021. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!