Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az, hogy este/éjjel...

Miért van az, hogy este/éjjel tudok leghatékonyabban tanulni? Ez normális?

Figyelt kérdés

És emiatt délig alszom kb

Fent vagyok 3 ig


2021. ápr. 14. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, én is mindig akkor tudtam igazán tanulni, dolgozni.
2021. ápr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben vagyok én is. Csak nekem nem a tanulásra terjed ez ki, hanem a munkára. Legyen szó bejelentett munkahelyről, vagy az itthoni dolgaimról, valahogy este jobban szeretek tevékenykedni, nappal pedig inkább pihenni szeretek. A pihenés alatt értem azt, hogy esetleg utazok, nézek filmeket, vagy akár alszok. Lényeg, hogy én is inkább este vagyok produktív, nappal pedig regenerálódok. Furcsa ez, de egyébként nem csak mi ketten vagyunk ezzel így.
2021. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Kevesebb olyankor a külső zavaró tényező, mint pl. a mászkálás, beszélgetés, telefonhívás.
2021. ápr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális
2021. ápr. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez van, valahogy este sokkal nyugodtabban érzem magam és ilyenkor szokott megjonni úgy mindenhez a kedven :D

De jó tudni hogy nem csak én vagyok így

2021. ápr. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mas. En pl olyan 8 utan mar nem nagyon tudom felfogni a dolgokat 😅😅
2021. ápr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, velem is ez van. Este/éjjel jobban tudok tanulni, házikat is akkor tudom minőségibbre elkészíteni, olyankor dolgozom ezeken szívesebben. Éjjeli bagoly is vagyok, valamint olyankor van nyugtom. Nincsenek zajok, senki sem zavar és talán még összeszedettebb is vagyok olyankor :D
2021. ápr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!