Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet valaki ennyire buta?

Hogy lehet valaki ennyire buta?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomba aki súlyosan buta. A kérdései 100%-ban hülyeség és 0-24 darálja. Kicsit dezorientált is a csávó, már egyszerűen nem tudjuk mit lehetne kezdeni vele. Pusztán az, hogy, hogy létezik vagy éppenséggel él túl egy napot, már azt sem értem. Ami még ijesztőbb, hogy olyan irányban tanulunk, hogy pár éven belül emberéletek százai fognak múlni a döntéshozó képességén, amik nincs neki. Mit lehet egy ilyen emberrel csinálni?

2021. ápr. 15. 09:17
 1/8 anonim válasza:
88%
Milyen képzés ez, Te jó ég??!
2021. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Attól,hogy neked valami hülyeség és értelmetlenség,nem utal egyenesen intelligenciahiányra. Nem fogod tudni más valóságába belehelyezni magad 100%-osan,még ha ez is lenne a cél..
2021. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Vannak ilyenek. Majd ő biztos olyan munkahelyen fog elhelyezkedni ahol képes. Azért nem biztos hogy életképtelen
2021. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem kell megijedni, valószínűleg nem fog eljutni odaáig, hogy munkába is állhasson
2021. ápr. 15. 09:35
 5/8 anonim ***** válasza:
80%
Ahogy az írásodat elnézem, te sem vagy a legélesebb kés a fiókban.
2021. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De milyen képzés? Titok?
2021. ápr. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen
2021. ápr. 15. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Nem lehet olyan hülye ha még mindig ott tanul.


Amúgy az milyen már hogy titok a képzés? Nem fog magára ismerni. Nekem kapásból az orvosi jutott eszembe.


Lehet más meg téged butázott le mert valamit nem értettél. Nekem is volt ilyen osztálytársam, de nem hívtam butának. Tudod, ahhoz is kell ész hogy nem degradálunk másokat. Meglehet nem egy IQ bajnok, de nem csak az a fajta intelligencia létezik.

2021. ápr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!