Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szeretne felém közeledni?

Miért szeretne felém közeledni?

Figyelt kérdés

28 év körüli a tanárom,most kezdett el tanítani.

Már az első nap "beszólt".

Sóhajtottam az óra végén,majd beszólt,hogy ne most sóhajtozzak. Majd egy aranyos mosoly keretében elhagyta a termet.

Kettő hét múlva gyakorlaton is találkoztunk. Kint cigarettáztam,és jött egy másik tanárom,elbeszélgettem vele. Aztán láttam,hogy jön a fiatalabbik tanárom,akkor mondtam az idősebbiknek,hogy megyek a XY-hoz.

Na az idősebb egyből odakiabált,hogy Xy,megy hozzád a leány!

A srác meg egy érdekes mosoly keretében mondta,hogy nyugodtan.


Volt amikor vezetni kellett,és ugye csak tanár felügyelete mellett szabad. Kérdezte,hogy mit tudok a vezetésről én elmondtam amit tudok. Majd megszólalt,hogy a traktor is ugyan olyan,mint a kocsi,csak máshol van a váltója,de ne oldalra nyúljak majd..


Volt úgy,hogy megkérdezte,hogy maradok e még +2 évet. Mondtam neki,hogy persze. Erre a reakciója annyi volt,hogy:Ó akkor még találkozunk.

De amúgy az idősebbik tanárom már megjegyezte,hogy:Jajj te lány,elvetted ennek is az eszét..


Nem tudom mit gondoljak..

Fura egy tanár az biztos.

18/L


2021. ápr. 18. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én ezt nem gondolnám közeledésnek, vannak ilyen fura emberek, de szerintem ez még nem az.
2021. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Dugna. De nem fog, mert keresztrefeszítik érte. És van másik 400.000 tinilány akit viszont gond nélkül dughat. Szóval majd elmúlik.


Üdv. egy tanár

2021. ápr. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de hogy nagyon érdekes megjegyzéseket tesz az biztos...
2021. ápr. 18. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!