Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kényszeríthet erre a tanár?

Kényszeríthet erre a tanár?

Figyelt kérdés
Az angol tanárom megelégelte hogy a fél osztálynak nincs hangja online órán. Ezért azt mondta hogy következő órán mindenkinek kötelező a mikrofont és még a kamerát is bekapcsolni. Aki nem csinálja meg az egyest kap. Erre kényszeríthet? Mármint a kemerára...A mikrofont bekapcsolom de a kemerát nagyon nem szeretném.

2021. ápr. 22. 10:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
36%
Igen, kuzdd le a mentális gondjaid még most. Szerintem.
2021. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem. De baromi egyszerű, tagadd le, hogy van. A régebbi asztali gépeken nincs, a régebbi notebookokon sem. Nekem sincs az asztali gépemen, a notebookomon pedig első dolgom volt letiltani és leragasztani, mivel hallottam már kamera hackerekről.
2021. ápr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
#1 miért lennének mentális gondjai, attól, hogy nem szereti a webkamerát?
2021. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%
#3 Pont ez a mentális gond.
2021. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
90%
jajj ezt mondták már itt is, nem kapcsoltam sosem
2021. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

ez nem mentális gond

ez lehet szimplán visszahúzódó alkat, de lehet elővigyázatosság is, mert ő már többet hallott a kiberbűnözésről, mint Te.

2021. ápr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
39%
Már csak azt mondd meg, mi bajod vele, ha lát. A suliban símaszkban meg napszemüvegben leszel?!
2021. ápr. 22. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%
6. Ez meg már paranoia. Nagyon beteg emberek vannak itt. Hogy ne lenne mentális gond ha zavarja hogy a tanár látja??
2021. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
93%
Mondd, hogy nincs kamerád, azzal nem tud mit kezdeni. Nem mindenki használ laptopot, amiben ott van beépítve...
2021. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
83%
Ez nem paranoia. A webkamera az egy mesterséges valami. Mindenkinek alanyi joga, hogy igénybe veszi-e, kedveli-e, avagy sem. Ahogy az is, hogy lefilmezhetik, lefotózhatják-e. Törvény van rá, személyiségi jogok körébe tartozik. Engedély nélkül nem. Ha a tanár "kényszeríti" a webkamera használatra, az akárhonnan nézem, szembemegy ezzel az alanyi jogával.
2021. ápr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!