Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Magyarországon a tanárok hány...

Magyarországon a tanárok hány százaléka férfi, és hány százaléka nő?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 26. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom, 60-40? 50-50?
2021. ápr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pontos statisztikát nem tudok erről, de szerintem létezik, keress rá.

Általánosban kb 90% nő volt

Gimiben kicsit több volt a férfi mint a nő. (Sima gimi)

Egyetemen egyetlen egy női tanárral találkoztam, bár nagyon reálos szakon vagyok.

2021. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magyarország minden évben kiad statisztikai évkönyv(ek)et, ott keresd. Ha itt kapsz egy saccot, forrásmegjelölés nélkül, annak mi értelmét látod? Helyetted itt nem nagyon végzik el az érdemi munkát mások, csak lövöldöznek össze-vissza.
2021. ápr. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
óvodában több a nő. általános iskolában is. középiskolákban - ha még van ilyen - és gimnáziumokban már előfordulnak férfiak. felsőoktatásban több a férfi.
2021. máj. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a kérdést megfelezhetted volna, mielőtt leírtad.
2021. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5 Nem, mivel vannak olyanok, akik a kérdést nem egyértelműen a genetikai tudományosság mai állása (Y kromoszóma megléte v. hiánya) szerint ítélik meg. Nekünk, akik csak a ♂/♀ párost ismerik el, elég lett volna a kérdés egyik főmondata, de sajnos van, aki lexívesebben az ilyesfajta válaszadáson gondolkodik - példaként: 25 % férfi, 60 % nő és 15 % szivárványos hermafrodita trolibusz.
2021. máj. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!