Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha megvolt a végzős osztályozó...

Ha megvolt a végzős osztályozó és tudjuk a jegyeket minek vannak még online órák?

Figyelt kérdés

Ma megvolt az osztályozó, az év végi jegyek bekerültek a krétába.

De azért a héten még órák vannak-lesznek.

Minek? Se rontani se javítani nem lehet már, hiányzások is lezárva, ha egy órán se jelenek meg akkor se lesz semmi, mert nincs hova beírni a hiányzást se.

ezek már csak ilyen alibi órák?


2021. ápr. 26. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert adott számú órát meg kell tartani. Szokjad, mert ez így működik a nagyvilágban, nem addig csinálod a dolgokat, míg készen leszel, hanem addig, ameddig a szerződésed írja.
2021. ápr. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nekem mindegy én ma vettem részt utoljára bármiben is, hiányzás lezárva jegyek lezárva nekem ennyi volt.

csak kérdezem.

2021. ápr. 26. 14:39
 3/8 A kérdező kommentje:

meg van olyan tanár aki közölte ő már órát nem tart de azért az órarend marad tehát az óra nem marad el papírforma szerint-csak épp nem lesz megtartva.

ezért írtam: alibizés cirkusz

2021. ápr. 26. 14:41
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Azért óvatosan, ha valamelyik tanár órát tart inkább jelenj meg, főleg ha "szekálós" nehogy érettségin kevésbé jól fogjon a tolla a te papírodnál.


Ha valamiből nagyon kell a jobb jegy, vagy rezeg a léc, jobb betartani a fenti szabályt :D

2021. ápr. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Ezek szerint te a jelenléti oktatás során, amikor már megvolt az osztályozó értekezlet utána már nem is jártál be órára?

A másik, az esetleg fel sem merül benned, hogy ebben a pár órában még esetleg készülhettek az érettségire?

2021. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alapítványi iskolában így megy ám.
2021. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"A másik, az esetleg fel sem merül benned, hogy ebben a pár órában még esetleg készülhettek az érettségire?"


4 éve ezt csináljuk. mintha az érettségi akadémiai székfoglaló lenne. ne dimenzionáljuk már túl azt a semmit

2021. ápr. 26. 17:52
 8/8 Micimacko67 ***** válasza:
100%

Kérdező, úgy vagy te végzős diák, ahogy én a dalai láma.

Hozod a szokásos troll kérdéseidet, ami nem is lenne baj! Csak tudod a stílusod túl egyhangú, könnyen felismerhető már!


Nem sokára az érettségi bankettes kérdésköröd következik majd....

2021. ápr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!