Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Online oktatásban segítségkéré...

Online oktatásban segítségkérés. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egyetemi zh-hoz kerestem pénzért segítséget. Nyilván úgy voltam vele, hogy nem filléreskedek, 1 órányi dolgozatírás, megadok érte kérdés nélkül kb 10ezer forintot is. Közölte a srác, hogy 60ért megírja. Szerintem ez nonszensz és a sznobizmus magas foka. Vélemények? Sima alapszakos, elsőéves zárthelyi.

2021. ápr. 26. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Az a véleményem hogy semmi... Ő ennyiért csinálja, te ennyit nem fizetsz, kész. Keresel mást. Amúgy meg téged vettek fel egyetemre vagy őt?
2021. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Mit jelent a zárthelyi?
2021. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
98%
Van, aki olcsóbban megírja? Na látod! Akkor vagy kicsnegeted a 60 rongyot, vagy megbuksz. Amúgy ha már az első év gondot okoz, talán nem kellene erőltetni az egyetemet.
2021. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
A húsz éve tanár ismerősöm ír 20 ezerért zh-kat. Nem tudom, nagy tudós a srác? Szerintem is pofátlanság amúgy a 60 ezer, de ha annyi, hát annyi. Miért nem kérsz meg ismerőst? Én pl. ingyen írtam zh-t egy olyan lánynak, akit még csak nem is kedvelek. Mondjuk lehet, ez hülyeség volt. :D
2021. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak keresgéltem. :D de keresgélek tovább. Utolsó éves vagyok, csak maradt egy tárgyam a végére első évről. Ez egy kb 25 éves srác, és szerinte a 15-20ezres segítségekkel "nagyon vigyázni kell". Keresek tovább. Valaki ingyen is vállalja.
2021. ápr. 26. 17:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a téma, melyik tantárgy? Privátban is megírhatod.
2021. ápr. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!