Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kollégium esetében hogyan...

Kollégium esetében hogyan értelmezendő a kérdés hogy KÍVÁN-e visszaköltözni vagy digit oktatásban marad a május 10-jún 15. időszakra? Miért, van más választás?

Figyelt kérdés

KÖzépiskolai kolesz, és ez a kérdőív ment körbe.

Kíván-e visszaköltözni, vagy marad digit oktatásban május 10-jún 15. között?


miért ez egy opció? Én döntöm el? Maradhatok digitben is?


Mert ugye ha jelenléti van egy 200 km-re lakó diáknak nem sok választása van a visszaköltözést illetően-ha kötelező a jelenléti.

De ha nem-lehet maradni saját döntés alapján digitben? Mert akkor üresek lesznek a középiskolák én azt hiszem.


2021. ápr. 27. 10:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Te döntöd el. Most is igy van az alsósoknál. Ők dönthetik el be akarnak e járni vagy távoktatás.
2021. ápr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"Te döntöd el"


Na hát erre írtam hogy egy középiskola esetében ha az megy vissza jelenlétibe aki akar majd, akkor üres lesz az épület.

el nem tudok képzelni olyan gyökeret aki vissza akarna menni

2021. ápr. 27. 11:04
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Pedig lesz, sokaknak szülei nem engedik meg, hogy otthon maradjanak.


Nekem is mondta anyám ha megkezdődik az iskola nem érdekli, hogy választható lesz, én márpedig be fogok járni mert ha meg tudja nem járok be akkor a fülemnél fogva fog beráncigálni.

2021. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Kérdező, ezt a kérdőívet ma kaptátok? csak érdeklődöm ,mert mi még nem kaptunk ilyet
2021. ápr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"el nem tudok képzelni olyan gyökeret aki vissza akarna menni"
2021. ápr. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Balázska, 95128. felvonás. Most két hétig azon fog menni a szájtépés, hogy üresek lesznek az iskolák, mert senki sem fog visszamenni. Megsúgom, nem így lesz.
2021. ápr. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Amúgy te nem végzős vagy?
2021. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én pl szívesen visszamennék koliba, bár sztem felesleges már újra jelenléti oktatás. Ha nem kéne olyasmit intéznem, amit itthonról bejárva meg tudnék oldani, akkor biztos élnek olyan lehetőséggel, hogy nem megyek vissza.

Ha meg úgy adódik, akkor lehet kell írnom egy kérvényt a kolinak, hogy beköltözhessek egy hétig. Mert ugye el kell intézni valamit, amit csak onnan tudok és egy hétnél kevesebb időre nem engednek vissza, ezért kell az egy hét.

Viszont ha visszamegyünk, és kiválasztom, hogy én nem megyek, akkor nem tudom elintézni azt az egy ügyemet, mert nem tudom egy hétre bekérni magam a koliba, ugyanis mondhatják, hogy itt mindenki bejár, te kiválasztottad a digitálist, akkor maradj is otthon.

2021. ápr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!