Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan legyek népszerű ("menő"...

Newly kérdése:

Hogyan legyek népszerű ("menő") egy új iskolában?

Figyelt kérdés

Felvettek egy új suliba. Hogyan legyek ott népszerű, menő... stb. Kérlek segítsetek!

Newly



2021. ápr. 28. 01:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Várom a válaszotokat!
2021. ápr. 28. 01:10
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne akarj kitűnni. Azzal legyél menő hogy tanulsz és jó jegyeket kapsz
2021. ápr. 28. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, sosem veszel komolyan semmit, sosem válaszolsz komolyan senkinek. Mindent elviccelsz vagy cinikusan válaszolsz. De ennek ellenére kitűnő tanuló vagy. Valahogy a rossz magatartás és a kiváló jegyek keveréke a menő. Ha okos vagy, de laza, tehát órán nem feszülsz meg, de ha írásbeli van hibátlanokat írsz. Ezzel a kombóval lehet kitűnni, a tanárok felfigyelnek rád és emiatt a társaid is.


Szóval laza, de okos. Ennyi.

2021. ápr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%

Elözövel értek egyet. Az viszont fontos, hogy ne látszódjon, hogy ez direkt van. Szerintem úgy tudod kikerülni a lebukást, ha keveset beszélsz a társaiddal, de ha kinyitod a szád, akkor meggondolod, hogy mit mondasz.


Volt egy ilyen lány osztálytársam, a legjobb barátnőm volt akkoriban. Laza volt és nagyon okos, és igen, ö is pontosan a rossz magatartást kombinálta a tökéletes jegyekkel. Plusz még hozzájött, hogy rettentő alja családból jött, az apja börtönben, és az anyja se volt a toppon, viszont voltak kistesói. Emellett gyönyörű is volt. Mindig úgy felnéztem rá és irigyeltem. Próbáltam lemásolni de sajna csak szánalmas próbálkozás maradt. Ö nem akart népszerű lenni, ö csak az volt, nem játszotta ezt a stílust, neki ez volt a személyisége.

2021. ápr. 28. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

A legfontosabb ilyenkor az, hogy:

Tanulj!

Magadnak tanulsz, amit később értékelni fogsz.

2021. ápr. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Egy-két hónapig ne tűnj ki. Ne légy se első se utolsó semmiben, ne jelentkezz önként semmire. Csak figyelj. A többit majd meglátod.
2021. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Nekem volt egy osztálytársam, aki sportmotorral járt iskolába. Jó cuccai és sok pénze volt. Ember maradt, mindenkivel viccelődött, kedves, humoros, srac volt akinek sok penze volt de ember maradt. Ő sem akart menő lenni, de az volt, és népszerű mindenki ismerte , előre köszönt neki, nagyon helyes volt, bár ő olyan 2-3 okat kapott , volt h meg is bukott felévkor. Meg gyakran késett el, de mindenki elnezte neki, tanárok is.
2021. ápr. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úristen, köszönöm a hosszú, részletes tanácsokat!
2021. máj. 30. 04:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!