Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Olyan elveszettnek érzem...

Olyan elveszettnek érzem magam! Mit tegyek? 16L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Évvesztes vagyok, ezért még csak most vagyok 9.-edikes, első évem a szakközépbe. A legjobb barátnőmet még általánosból ismerem, sajnos másik középsuliba mentünk mindketten. Nagyon hiányzik, mintha az egyik felemet elvesztettem volna. Tartjuk a kapcsolatot, de sokkal ritkábban találkozunk a suli miatt. Mindig sírok ha rá gondolok, ő az egyik legfontosabb ember az életemben. A mostani osztályomban nincs egy barátnőm sem. Teljesen egyedül érzem magam, senki se beszél velem. Annyira hiányzik a régi osztályom, sokkal jobbak voltak. Még 3 évet ki kel bírnom de úgy érzem nem leszek képes. Át szeretnék menni abba a suliba ahova a legjobb barátnőm jár,de anya nem engedné, az 100%. Kilátástalannak látszik minden, és nem érzem értelmét hogy éljek... Mit tegyek?

2021. ápr. 29. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Fel a fejjel! Fiatal vagy lesz szarabb is az élet! Onsiratas helyett szerezz új barátokat, járj el sportolni menj bulizni élj!
2021. ápr. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Biztos, hogy nem engedné?


Próbálj meg leülni vele, és mondd el hogy nem érzed magad túl jól ebben az iskolában, szeretnél átmenni. Hozz fel praktikus érveket, ha van (távolság, közel van valamihez, jókat hallottál a tanárokról, van ilyen-olyan extra foglalkozás)

2021. ápr. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
A felnőtt életben minden helyzetben alkalmazkodni kell majd. Nem lehet ilyet hogy mindig ugyanazokkal az emberekkel legyél. Hacsak nem lesz ugyanaz a szakmátok a barátnőddel. Nem így kéne ehhez hozzá állni.
2021. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
7%
Van ilyen.
2021. ápr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!