Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A májusi ingyen otthoni net...

A májusi ingyen otthoni net hosszabbítás EGYENLŐ iskolák ki nem nyitása májusban?

Figyelt kérdés

A telekom szolgáltatóknak súlyos soksoksok tízmilliókba fáj az ingyen net. Nem jó biznisz ez nekik. És biztos nem hosszabbítanának ha a kormány a háttérben erre nem khm.... instruálja-zsarolja őket.

De ez a része engem nem is érdekel csak az: ingyennet májusban EGYENLŐ iskolák ki nem nyitása?


2021. máj. 2. 12:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

"Jó szórakozást hétfőtől a suliban"


SAAAAAjnos a kérvényt beadtam, elfogadták, 250 órát hiányozhatok immár legálisan, 250 óra nincs is a tanévből, így kösz, a jó szórakozás meglesz.

2021. máj. 7. 18:21
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja a kretén újabb meséi. :DDD
2021. máj. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

"Ja a kretén újabb meséi. :DDD"


ADOM Diákmozgalom

A kérelem innen tölthető le: [link]

DIAKPARLAMENT.HU

Igazolási kérelem minta – ADOM Diákmozgalom

2021. máj. 7. 18:26
 14/16 A kérdező kommentje:

Ugyanúgy fogják kezelni május 10-től a felsősöket és középiskolásokat, mint korábban az alsósokat. Tehát ha ezt a kérelem sablont kitölti a szülő és beküldi az iskolának, akkor az iskola dönthet úgy, hogy engedélyezi a hiányzást. Éljetek ezzel a lehetőséggel, töltsétek le és töltsétek ki a kérvényt, adjátok tovább másoknak is!


A letöltés a "Download" gombra való kattintással lehetséges.

2021. máj. 7. 18:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy komolyan. 😂 Az eddigi ezer ugyanolyan kérdéseddel együtt. Már javasoltam neked a pszichológust. Legalább lesz időd elmenni suli helyett. Bár nem tudom a beteges hazudozókkal mit kezdenek? 🤔
2021. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hú azt hittem kimarad a szokásos Zorbánozásod. Nagy kár lett volna!
2021. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!