Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy régi osztálytársamat...

Docya kérdése:

Egy régi osztálytársamat keresem aki nem elérhető az átlagos közösségi oldalakon, és tippet szeretnék hogyan találhatnám meg. Ötletek?

Figyelt kérdés
Az volt osztályfőnökünkkel felvettem a kapcsolatot, egy címet tudott nekem megadni amire írtam már (családja címe, ha még ott laknak) ajánlott levelet amit vagy Ő vagy a családtagja vehetett csak át. Azt láttam a posta rendszerében, hogy valaki átvette ez tuti, de reakció nem érkezett. Alap közösségi oldalakon nincs.Linkedin-en van profilja, de 2017 óta inaktív. Az ott lévő képét lementve csináltam már fordított google keresést is kép alapján, de semmi. Youtubeon is kerestem, de nem a rendes nevén regisztrált. Közös régi barátok sem tudnak róla kb, semmit. Utolsó információ, hogy Új Zélandon vagy Ausztiában kapott álláslehetőséget. Szereztem egy telefonszámot ami már nem él, minden internet és telefonszolgáltató online keresőjében megpróbáltam utána nézni. Tudom a nevét, a régi lakcímét és a születési dátumát. GAG-ot gyakran látogatta régen, valószínűleg most is. Linkedin-es profilján annyit lehetett megtudni, hogy 2017-ig még tuti XY helyen dolgozott, de egy munkahely úgy sem fog adatokat adni az ott dolgozó, vagy dolgozott személyről. Tanácstalan vagyok teljesen, de nem akarom feladni..

2021. máj. 2. 14:23
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Valszeg uj eletet kezdett ezek szerint kulfoldon.
2021. máj. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre rájöttem én is, de én elérni szeretném valahogy.. ha lenne még egyéb alternatíva a felkeresésére..
2021. máj. 2. 14:27
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Magánnyomozó tud segíteni, de ez kissé drága móka.
2021. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Családját nem próbáltad megkérdezni?
2021. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
Miért szereznéd ennyire elérni?
2021. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A családját nem ismerem, csak azt a régi címet tudom amit az ofőm kiadott, de nem tudom személyesen elmenjek-e érdeklődni a címen.. Lehet az már kicsit erős lenne magánszféra terén.. Gondolkodtam azon is, hogy az utoljára ismert munkahelyének írok, hogy ha adatot nem is adnak ki, de az én elérhetőségem meg tudnák e adni neki..

Azért ennyire fontos, mert rájöttem, hogy hiányzik és arra sosem gondoltam, hogy soha többé nem fogunk beszélni. Legalább annyit szeretnék tőle hallani, hogy jól van és boldogan él és el tudnám engedni, de így "elköszönés nélkül" nem megy. Szóval most már fogytán vagyok az ötleteimnek a felkeresését illetően.

2021. máj. 2. 15:29
 7/9 anonim ***** válasza:

Kormányablakban érdeklődj. Van valami ilyen eljárás, hogy ha keresel valakit, és megtalálják, akkor megküldik neki az elérhetőséged és hogy miért keresed, aztán rá van bízva, hogy reagál-e. Nyilván neked nem adnak ki róla információt, mert akkor így rosszindulatú emberek is megtalálhatnának bárkit.

Nem tudom viszont, hogy az eljárás akkor is működik-e, ha az illetőnek már nincs magyar lakcíme.

2021. máj. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben a modern korban azert nem lehet elerni, mert nem akarja.
2021. máj. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sejtettem, de gondoltam ebben a modern korban akiről ennyi információd van, már van esélyed megtalálni is....
2021. máj. 3. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!