Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 4 tantárgyból 2 vagyok azt...

4 tantárgyból 2 vagyok azt sikerül évvégre felvinni negyesre?

Figyelt kérdés
2021. máj. 3. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez legfőképpen rajtad múlik, de tapasztalatból tudom, hogy a pedagógusok nem nagyon hiszik el, hogy a diák tud 2-3 osztályzattal jobbra javítani. Persze, nem mindegyik ilyen. Légy aktív az órákon és menni fog. Sok sikert!
2021. máj. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nem hiszem, hogy sikerül.
2021. máj. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Alig egy hónapod van rá, szóval nagyon rá kellene kapcsolnod és kb minden órán felelned. Ha eddig nem tanultál rendesen, ezután se fogsz, nyugi.
2021. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ezt a 2-t hány jeggyel érted el és mennyi jegyet tudsz majd még szerezni. Mivel év végén az egész évet értékelik, ha szeptember óta olyan jegyeid vannak, hogy elégségesre állsz, akkor kizárt.
2021. máj. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha pl. a tárgyból van 2,2,2,2 jegyed és csodát vársz, hogy majd hirtelen 5-öst kapsz, akkor is 8+5=13/5=2,5 azaz nem leszel még 3-as sem. Érted?


Ha pl. 1,2,5 az 8/3=2,6... ha kapsz még két 5-öst, akkor 18/5 = 3,6 .. ez már lehet 4-es.

2021. máj. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézetem szerint az igazságosabb lenne, ha félévkor, év végén nem a feleletből adódó jegyeket vennék alapul, hanem a diák egész évi munkáját, tudását. Persze, ez a pedagógus idejét rabolná, ha a gyerek év végén sokan javítani akarnának.
2021. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!