Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Húgom iskolája megtalálta a...

Húgom iskolája megtalálta a videókat és most fenyeget, hogy kirúgják a gyereket. Tudok ellene tenni bármit is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Martin vagyok, ismer kb mindenki itt, az idegbeteg húgos videós. Mai fogadóórán megtalálták a régi videókat, amiknek százezres nézettségei voltak. De ugye ezek reuploadok, van belőlük több száz a youtubeon, közöm bármi hozzájuk nincs. Ha nem törlöm őket, húgomat kirúgja a suli, pont úgy ahogy az előző iskolája (az előző is elakarta bocsátani a videók miatt, viszont előbb mentünk el onnan minthogy kirúgták volna). Lehet ezellen bármit is tenni?

2021. máj. 3. 18:25
A kérdező szavazást indított:
Nem lesz kirúgva, 11 évest nem tudnak
Kevés az esély hogy kirúgják, csak ijesztgetnek
Kirúgják, semmit nem tehetek ellene
32 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

Át tudnád küldeni a reuploadot? - én még nem tudom miről van szó -

Amúgy alapjáraton nem tudnak kirúgni, de jelented a videókat, ennél többet nem tudsz tenni

2021. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
2021. máj. 3. 18:33
 3/53 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mond, hogy ennyi felnőtt, tanár és szakember tud erről, s még mindig nem kezdett senki semmit se azzal a lánnyal...
2021. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyan miatt nem tudják kirúgni, amit nem az iskolában csinált, ráadásul több éves történet ez. Ha te vagy az igazi Martin (amit kétlek), akkor 18+ évesen ezt tudnod kéne.
2021. máj. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Pedig én vagyok és most volt a fogadóóra az osztályfőnökkel. Szembesítették anyát, hogy ezeket a videókat találták a lányról és vagy letörlöm mindet, vagy repül a gyerek mert rossz hírt hoz a sulira. Azóta ordítozik velem, hogy csináljak valamit, mert az én hibámból rúgják ki a suliból meg még a végén anyámat is a munkahelyéről.
2021. máj. 3. 18:39
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Hú hát kemény szitu. Ha nem valami ultra elit suli kétlem, hogy kirugnák. Tudják, hogy a videó nem tűnik el, és a kirugással még jobban elmenne a hír. Durvább szitukat tudok, amiből nem lett kirugás...

Ha letudtad szedni az eredeti videót, akkor onnan már megtudod tenni, hogy felkeresel néhány embert aki újra töltötte nézettségért,szépen személyes információkkal megfogalmazodott emailban, hogy komolyan vegyék, hogy töröljék, mert sok hasznuk nincs már.

Ha a suliban felkapott téma, akkor nyárig lecseng. És a csajszi megtanulja kezelni.

2021. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
100%
Na nehogy már ezek után kirúgják a gyereket az iskolából, ahelyett hogy végre elvitetik valami nevelőintézetbe...
2021. máj. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon intelligens lehet az osztályfőnök, ha azt hiszi ezeket lehet törölni, töröltetni olyan könnyen. 4es vagyok. Ezen kívül mit gondol, majd ez az 1 gyerek rontja le az iskola hírnevét. Figyu, ennél aljább sztorit nem hallottam, szerintem full kamu, nehezen hiszem el, hogy ilyen érveket mondana egy osztályfőnök, hátha az igazgató okosabb, beszélj vele erről.
2021. máj. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
Elit suli, egy versenyistálló, a város legjobbja. Ugyanúgy, mint az előző volt, az is pont ugyanilyen volt az előző városunkban, az is ilyen versenyistálló volt akiknek mindennél fontosabb a suli jóhíre sajnos...
2021. máj. 3. 18:47
 10/53 anonim ***** válasza:
16%
Szia Martin! Próbáltalak elérni facebookon, de sehogy se tudlak. Amióta megmutattad az arcod az egyik videóban, azóta csak rád gondolok! Úgy érzem, szerelmes vagyok beléd!
2021. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!