Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Húgom iskolája megtalálta a...

Húgom iskolája megtalálta a videókat és most fenyeget, hogy kirúgják a gyereket. Tudok ellene tenni bármit is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Martin vagyok, ismer kb mindenki itt, az idegbeteg húgos videós. Mai fogadóórán megtalálták a régi videókat, amiknek százezres nézettségei voltak. De ugye ezek reuploadok, van belőlük több száz a youtubeon, közöm bármi hozzájuk nincs. Ha nem törlöm őket, húgomat kirúgja a suli, pont úgy ahogy az előző iskolája (az előző is elakarta bocsátani a videók miatt, viszont előbb mentünk el onnan minthogy kirúgták volna). Lehet ezellen bármit is tenni?

2021. máj. 3. 18:25
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

ha ezeket a cirkuszokat a suliban csinálja, jogos a kirúgás. ha otthon, akkor nem. (de attól még a kiscsaj nem százas..)

ebből előnyt kéne kovácsolni és hatékony segítséget kérni

2021. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
Várjá, a húgod ilyen viselkedéssel hogy került be olyan helyre? Vagy kinőtte ezt az idegbetegséget?
2021. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
75%

6 os vagyok, most néztem meg a videót. KÖNYÖRGÖM. Anno a Bözsi nénis videó bármelyik iskolában nagyobb szenzációt kelthetett, mint ez. Csak így ugys van kit hibáztatni. Barátnőmnek gázabb videója van fent, csak városszíntű nézettséggel, ami durvább, tanárok hülyéskednek vele....

Simán letagadhatja a hugod, legfeljebb pár év múlva, hogy ő volt. Max nevet rajta.

Amúgymeg énis ilyen hisztis voltam, sőt hisztisebb. Úgyhogy nekem annyira nem volt vészes.

Ijesztgetnek nyugi. Maximum anyud beszélje meg a tanárral, hogy mizu, s minek verik ilyen nagy dobra.

Annyira irritál, mikor a tanárok a hatalmukkal kérkednek.

2021. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Nem nőtte ki, mivel anyám egy másik suliban dolgozik, az ő igazgatója beszélt húgom igazatójával és így egy kis segítséggel felvették. Viszont az osztályfőnök úgy tűnik nem igazán kedvel minket.
2021. máj. 3. 18:52
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál, anyád is ordibált a videókban rendesen, az ő pedagógus fejéról nem esett le a korona? Ő taníthat, az "élete fő műve" pedig menjen?
2021. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Nem tanár. Iskolatitkár.
2021. máj. 3. 18:55
 17/53 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha az igazgató kedvel titeket (mivel felvette a suliba), ezért nem fogja engedni így kis fenékrepuszival, hogy kirúgják.
2021. máj. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Ezek utan az anyat venne elo a gyamugy, esetleg teged, esetleg el is vennek a csaladtol sajat erdekeben. Lathato, hogy akarata ellenere filmezik, es barmennyire nehez eset, a letezo legrosszabb modon kezelik.

Civilizalt helyen kizart reakcio lenne, hogy epp a gyereket rugjak ki. Nem allitom, hogy Magyarorszag civilizalt.

2021. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondolnám 17-es, de anyám stresszel, üvölt velünk hogy most megtudták a mi sötét titkunk és most teljesen ellenkező véleménnyel lesz rólunk és megutál mint a franc minket.
2021. máj. 3. 19:04
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Olvastam már több kérdésed, válaszolni még nem válaszoltam korábban. Őszintén, amíg a videót nem láttam, hittem is meg nem is a történetet. A húgodnak valami mentális baja van, de minimum viselkedés és figyelem zavaros. Nem is értem a szüleidet, hogy miért nem kezeltetik? Miért nem íratják neki megfelelő speciális suliba? Vagy gazdag a családotok és ez presztízs vesztéssel járna? Azért kérdezem, mert ilyen szitut konkrétan ismerek. A húgod hogy boldogul az iskolában egyébként?
2021. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!