Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Húgom iskolája megtalálta a...

Húgom iskolája megtalálta a videókat és most fenyeget, hogy kirúgják a gyereket. Tudok ellene tenni bármit is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Martin vagyok, ismer kb mindenki itt, az idegbeteg húgos videós. Mai fogadóórán megtalálták a régi videókat, amiknek százezres nézettségei voltak. De ugye ezek reuploadok, van belőlük több száz a youtubeon, közöm bármi hozzájuk nincs. Ha nem törlöm őket, húgomat kirúgja a suli, pont úgy ahogy az előző iskolája (az előző is elakarta bocsátani a videók miatt, viszont előbb mentünk el onnan minthogy kirúgták volna). Lehet ezellen bármit is tenni?

2021. máj. 3. 18:25
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
Miért Martint szidjátok? Ő is gyerek volt még, amikor feltöltötte ezeket a videókat....A szüleiket kéne hibáztatni
2021. máj. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem rúghatják ki.

Nálunk volt egy csaj aki perverz mondatokat dolgokat posztolt ki a közösségi portálra otthon és annyi lett, hogy felhívták az anyját meg az igazgató behívatta őt és ez is elit oskola.


Azért, amit nem a suoiban csinált és nem azzal kapcsolatos, nem rúghatják ki.

2021. máj. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Amúgy videókon sokkal kissebbnek néz ki külsőre. Még akartam is mondani, hogy 6-7 évesrn még oké a hiszti, minden gyereknek vannak szarabb napjai. :)
2021. máj. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
30%
Ezt a kamu szrt :)
2021. máj. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
19%

Ne haragudj Martin, vagy hogy hívnak, de ebben a szituban TE vagy a leginkább beteg, hogy ilyen videókat készítesz és még nyilvánosan közzé is teszed. Komolyan, nem is értelek. Neked kellene legelőször is segítség.


Az elején linkelt videón a kislány (aki ott mennyi? mert nem 11) szerintem teljesen úgy viselkedik, mint bármelyik másik gyerek, aki éppen aktuálisan ráfüggött egy játékra. Az enyém is tud ilyet (ajaj! ennél nagyságrendekkel durvábbat), mégsincs semmi mentális baja, kitűnő tanuló.


Amúgy meg személyiségi jogokra hivatkozva írj a yt-nak és le fognak tiltani minden olyan videót, amiben a húgod szerepel. Mondjuk lehet, hogy téged sem fognak megdicsérni... de még mindig nem is értem, hogyan gondoltad :o

2021. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
96%
Utolso.... amit ez a leany lemuvel az korantsem normalis. Nagyon sok kerdest olvastam mar errol a csaladrol, a kislany harap, rugdal, nem furdik nem mos hajat... uvolt mindenert. Ne mondd azt hogy normalis !
2021. máj. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
23%

A nem fürdik és nem mos hajat az vajon a kislány hibája? 11 évesen nem opcionális a dolog, hanem a szülő felelőssége, hogy a gyerek minden nap megfürödjön, tiszta legyen.


Harap, rugdal... ha ilyen idióta testvérem lenne, hogy kiposztol ország-világ elé én is ezt tenném.

2021. máj. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
95%
A kislány 0-24-ben üvölt, megtépi az anyját, késsel fenyegeti a családját, tör-zúz, mindenkit megharap... ne mondd hogy ez normális.
2021. máj. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
17%

Lehet, hogy a kislánynak van valamilyen mentális betegsége, de úgy gondolom, hogy ez nem valószínű. Elég szemét dolog volt az, hogy a testvére a hisztijéről még videókat töltött fel a netre, hogy mindenki röhögjön rajta. Egyébként meg szerintem Martin sem teljesen normális, nem rosszindulatból írom. Egy másik kérdesében írta, hogy annyi miatt ordibált a húgával, mert recsegett a hangszórója. Hát, ha lenne testvérem és ezt csinálná velem, én is harapnék meg rúgnék!

Az pedig a szülők hibája, hogy hagyták, hogy ilyen szinten számítógépfüggők legyenek a gyerekeik. A tisztálkodással kapcsolatban pedig annyit gondolok, hogy magától egy gyerek sem szeret fürdeni és hajat mosni. Az is a szülők feladata lenne, hogy rábírják erre. Sajnálom a kislányt, hogy ilyen családba született, még ő lehet ott a legnormálisabb.

Szerintem nagyon gyorsan tüntesd el az összes videódat és szégyelld el magad, kérdező!

Valószínűleg nem fogják kirúgni a húgodat, mert amit iskolán kívül tesz, azzal nem sérti meg az intézmény házirendjét, de ha mégis kirúgják, akkor az csakis a te hibád lesz.

2021. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek igazak, amiket leírtatok, akkor jogos a kirugás. Ha a tanárokkal is képes így beszélni. Én voltam, aki leírta, hogy én is ilyen voltam. Ahogy az iskolába bekerültem minden elmúlt. Nem sikítoztam, de órákig képes voltam sírni, és hisztizni a semmin, pláne, ha így "szivattak" mint a kislányt a videóban.

Anyukád biztos nem segít, hogy még rátok rak egy plussz stresszt. De a tanároknak az ilyen otthonról hozott problémákat kellene tudják kezelni. Max középiskolában lenne normális, hogy kirugással fenyegetnek, mert azzal tudnak hatni.

2021. máj. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!