Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha ezt így reagálja le, annak...

Ha ezt így reagálja le, annak lehet valami oka?

Figyelt kérdés

Egy lanynak tetszik egy tanar, aki ezt valoszinuleg eszrevette mar. Es kicsit tobb figyelmet ad neki, tobbet mosolyog ra, akkor tetszhet neki a szituacio?

Nagykoru diaknal, nem altalanos iskolas 😃


2021. máj. 5. 20:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem is ez volt a kerdes, Geza. De koszi ezt az indokolatlan lealacsonyito stilust. :)
2021. máj. 5. 21:17
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Nem hinném, hogy igazán észrevette. Ha igazán felfogta volna a helyzetet, nem bátorítana. Illetve a másik lehetőség, ha nem tudja, hogyan kezelje. De ez is fura, mert elméletileg tudnia kellene, felkészítik az ilyen helyzetekre a tanárokat.


Leginkább azt gondolom, ez az egész benned zajlik, és te nagyítasz fel gesztusokat. Én is voltam viszonzatlanul nagyon szerelmes már, igaz, nem tanáromba, csak egy srácba. Ugyanez volt a szitu, én szerelmes voltam, ő barátságos, és hónapokig kerüldöztük egymást anélkül, hogy bármelyikünk megértette volna a másik valós motivációit.


De akárhogy is van, el kell őt felejtened, ebben a történetben csak vesztes lehetsz, viszont ha kínos szituációba hozod őt, a karrierje is rámehet.

2021. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nagyitok fel semmit es nem is vagyok szerelmes.
2021. máj. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!