Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A vírus miatt nem lehet...

A vírus miatt nem lehet énekelni az iskolában; de hogyan hat a vírus az éneklésre?

Figyelt kérdés
Már régóta így van és kíváncsi vagyok, miért van így? Nem kötözködés meg semmi ilyesmi csak tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi történik, ha a diákok énekelni kezdenek? A hangszálaik miatt nem énekelhetnek vagy mert maszkban nem tudnának énekelni vagy miért?

2021. máj. 5. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Egyrészt azzal, hogy maszkban nem tudnának énekelni.

Másrészt éneklésnél nagyon intenzív a levegőcsere, így egy fertőzött ember intenzívebben fertőzné környezetét.

2021. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
sokkal jobban kopkodsz kozben, ami miatt a fertozesek is terjednek
2021. máj. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Barbell Deadlift ***** válasza:
Több vírust ürít az ember éneklés közben.
2021. máj. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk testnevelésórákon nem hordtuk a maszkot és aktívan mozogtunk. Ehhez képest semmit sem ér ez.
2021. máj. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 De mondjuk a sport az egészséges.
2021. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

6

De ha egyszer járvány van??? Akkor nem fizikai egészség fontos, hanem hogy túléld ezt az egészet.

2021. máj. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De akkor még úgy volt, hogy a fiatalok között nem terjed annyira. Meg tesiórán jobban lehet tartani a másfél méteres távolságot.
2021. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ez csak tipp, konkrétan nem tudom, hogy mi alapján döntöttek így.
2021. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!