Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van olyan, aki még abban...

Van olyan, aki még abban reménykedik, hogy mégse lesz jelenléti oktatás? Hogy álltok a nyitás gondolatához?

Figyelt kérdés

Nekem igazából mindegy egyébként. Rövidesen én is be leszek oltva, a családtagok már átestek rajta. És amúgy is betartom a maszkviselést és egyebeket.


A kollégiumi szobabeosztás számomra kedvezőre változott, tehát nincs meg az az ellenérzés, hogy hajnalig hallgatom a zajos szobatársakat.

Digitális oktatásban is teljesen jól megvagyok, nem igénylek túl sok társaságot, jó ha van, jó ha nincs. Ha marad digitális, akkor egy hétre kérvényezem, hogy visszamenjek a koliba, mert bizonyos okok miatt szükségem lesz rá, és van nálunk lehetőség arra, hogy ha valakinek valamiért nem jó otthonról az online suli, az lehessen koliban akár egy hétig is.


Mit gondoltok? Maradnátok vagy mennétek?


2021. máj. 6. 10:15
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Lesz jelenléti oktatás hétfőtől 😉
2021. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem az volt a kérdés, hogy lesz-e...

Az volt a kérdés, hogy ki hogy érez ezzel kapcsolatban, reménykedik-e valaki abban, hogy mégse lesz.

2021. máj. 6. 12:49
 3/6 anonim ***** válasza:
33%
JÓTÉRZEK.
2021. máj. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Hiszek egy istenben, hiszek egy hazában és hiszek egy olyan vezetőben aki 1 hónapra már nem nyitja ki az iskolákat...
2021. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én reménykedem.

A nyitást szeretem, de az iskolát nem.

2021. máj. 7. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

"anonim ***** válasza:

40%

JÓTÉRZEK."


Ez nem anonim, ez GARFIELD.


Jelszó megvan már?

2021. máj. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!