Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 5 éves osztálytalálkozó során...

5 éves osztálytalálkozó során nektek mi volt a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Volt olyan,aki pl meglepetést okozott? Vagy aki eléggé lezüllött?

2021. máj. 8. 19:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első? Nekem az első után annyi jött le, hogy többet nem kell mennem. Ezt azóta is tartom, pedig már volt azóta 5:)
2021. máj. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
5 év alatt szinte még semmit nem változtunk. Majd később kezd érdekes lenni. :D
2021. máj. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Engem meg se hívtak
2021. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Metionin ***** válasza:
95%
Kapásból utólag tudtam meg, meg se hívtak. Képeket láttam róla, a korábbi nyalisok klikkje ült egy puccos étteremben a 20 évvel fiatalabbra sminkelt oszival. Valahogy nem hiányoztak már akkor sem :D
2021. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Fsms ***** válasza:
100%
Szomorú volt egyik osztálytársuk öngyilkos lett.
2021. máj. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem sosem volt pedig tervezgették nagyon a csajok általános után találkozunk 5 év mulva vagy 1-2 éven belül aha azóta eltelt 8 év kereken és semmit nem hallottam róluk..nem is akarok már nem jelentettek semmit meg folyton cserélődött atársaság így már a full osztályra sem igazán emlékszem.
2021. máj. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer voltam, de nem 5 éves,sokkal több, de már nem emlékszem hány éves. Pont mint ahogy írta valaki, a régi nyalis klikk egyben volt, az osztályfőnök csaj csak azokkal dumált, akik a suliban is nyalisok voltak. Az egyik csaj osztálytársam nagyon sokra vitte, nem mondom a nevét, de ti is ismeritek, na mindenki neki nyalizott, persze az ofő is.

Az én akkori haverjaim közül senki nem jött el, vagy lecsúsztak, vagy börtönben voltak, vagy már leadták a felszerelést.

2021. máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Általános iskolai osztálytalálkozóm nem volt, a középiskolaiból az 5 éves még nem volt vészes. Akkor még nem nagyon volt mivel kérkedni, egymással is foglalkoztak az emberek. A 10 éves sokkal durvább: addigra a legjobbak már villanthatnak saját vagy céges autóval, saját házzal, drága nyaralással, házastárssal vagy gyerekkel. Abból pedig gusztustalan rongyrázás lesz.
2021. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval tudnám jellemezni: farokméregetés.

Mindenki próbálta túllicitálni a másikat, hogy neki milyen kocsija, munkája, családja van. Nagyon kínos volt, amikor leálltam beszélgetni valakivel, egyszerűen csak éreztem, hogy nem rám kíváncsi, csak tudni akarja, hogy mire vittem az életben, hogy aztán valamivel gyorsan felül tudjon múlni. Többet nem megyek.

Vicces, hogy csak a gimis osztálytalálkozón éreztem így magam, amikor az egyetemen megismert barátaimmal ülünk össze, az mindig tud egy kellemes este lenni farokméregetés nélkül. Csak a gimis osztálytalálkozón jön elő ez a rémes bizonyítási vágy, még 30 évesen is az osztályfőnök és az osztálytársak felé.

2021. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem mentem el.
2021. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!