Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár délután hány óráig...

Egy tanár délután hány óráig írhat üzenetet a diákoknak másnapi változtatásokról?

Figyelt kérdés

Mert ugye ha 11:30-kor ír, jó, ha 3 tanuló látja az üzenetet, hogy mittomén milyen könyvet hozzunk első órára, stb.. Szerintem tanítás vége.

Konkrétan év elején írt este 10 körül, hogy így meg úgy lesz a holnapi nap. Aztán meg vállvonással megjegyezte másnap, hogy ha nem láttad arról nem tehetek. Hát de könyörgön, nem éjszaka kell írni. Van aki dolgozik olyankor, van aki alszik, vagy egyszerűen nem nézi a telefonját. Én és sok évfolyamtársan 15 től 21-22-ig dolgozunk. Mikor hogy.


A második a kérdés az az, hogy reggel hány órától írhat?

Volt, hogy 7:30-kor írt az osztálycsoportba, hogy hozza be mindenki a füzetét, amit digit oktatás alatt írtunk. Ezt írta ma reggel. És úgy, hogy 7:30-kor már bőven a vonaton/buszon ülünk, aztán nekünk ír be felszereléshiányt, mert nem fordultunk vissza és hoztuk el.


2021. máj. 11. 21:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
21%

Szóval te vagy a diák?


Azért kb 0-24 bevan kapcsolva a telefonotok, pittyeg, pötyörésztek...de a tanci üzijét már nem nézitek? Ahhha

2021. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
+ ennek ellenére mondjuk este 6-ig érdemes lenne neki írni, reggel már ne írjon, mert van aki buszozik stb
2021. máj. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha olyan közegben vagy amit leírtál. Tudod az nagyon gáz. Nekem speciel suli és munka maitt le van némítva folyamatosan. Hazafelé 11 fele inkább hátradőlök a buszon és pihenek, nem b*szkodom a telefont
2021. máj. 11. 21:22
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
A diákok nálunk munka közben is chatelnek... Szal ja... Buszon meg kb minden 2. Ülés világít... Arról nem beszélve mikor hangoskodnak a buszon
2021. máj. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es. az az ő bajuk. Nem az enyém. Nekem nem abból áll az életem, hogy a telefont nyomkodom. Suliban ott vannak a barátaim azonos érdeklődéssel. Nyílván ha kell előveszem a telefont, ráekresek valamire, mtuatok rajta képet, válaszolok üzenetekre, de ez nem azt jelenti, hogy fel sem nézek belőle. Suli után a buszon pihenek, kihasználom az időt. Munka közben én dolgozom, nem telefonozok. Örülök, ha nem kell néznem a monitort.
2021. máj. 11. 22:17
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Ez tényleg vicces. :D Sehol nem teszik le a telefont. Folyamatosan chatelnek, ha pittyen egyet egyből válaszolnak. De a sulis üzeneteket nem làtják. Durva!
2021. máj. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
mert nekik nincs életük. Még azonak is írnak akik mellettük ülnek. De én nem ilyen közegben élek. Engem zavarna ez, bocsi
2021. máj. 11. 22:37
 8/17 anonim ***** válasza:
11%

Tudod az, hogy te nem nézel, nem akarod, nem tudod, nyomógombos telefonod van nem érdekel már senkit. Ezt a tanár is tudja. Ez a jó kifogás sose rossz kategória.


Egyszerűnn azt mondani h nem nézed ..de ahhoz képest a választ is 22.37-kor írtad szóval kapufa

2021. máj. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez az online oktatás előtt is így volt, vagy az kavart be ennyire?


Csak mert ha nekünk a tanárok nem mondtak el valamit iskolaidőben, akkor az maradt másnapra. Iskolán kívül amúgy sem zargathat csak úgy, ahogy egy felnőttet se lehet csak úgy hívogatni/írogatni neki a munkaidején kívül. Napi 7 órája van elmondani, hogy mit akar, az miért nem elég neki?

2021. máj. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9: előtte is. Konkrétan elvárás, hogy 0-24ben a telefonon üljünk
2021. máj. 12. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!