Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez a lány piszkál minket tesi...

Ez a lány piszkál minket tesi órán, mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Én és a legjobb barátnőm beszélgettünk tesi órán meg nevetgéltünk erre odajön az egyik osztálytársunk, és a legjobb barátnőmet elkezdte piszkálni. Csikizte, összeborzolta a haját, nekiment. Persze csak "viccből". Az a csaj ezen nevet, de mi nem, tökre idegesítő. Nekem is nekemjött elkezdett csipkedni, de lerugtam. Inkább a barátnőmet bántja, szereti szívni mások vérét. Amikor beszélt hozzám a barátnőm akkor is ez a lány mondogatta hogy k*ssolj már meg ne pofázz már annyit, minek ugatsz? Tanárok nem foglalkoznak vele mert jajj csak hülyéskedik...Egy ideig mi is nevettünk rajta de ez már régóta megy és ami sok az sok. Mind a hárman 16 évesek vagyunk és lányok.

2021. máj. 31. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Hát álljatok már ki magatokért, küldd el az anyucikájába. Ha egy idősebb, erősebb fiútól félnétek, annak még lenne alapja, de hogy egy korotokbeli lánynak nem meritek megmondani a véleményeteket ...! Egyébként valójában szánalomraméltó az ilyen, azért csinálja, mert másképp nem kap figyelmet.
2021. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Meg kell mondani neki, hogy vagy befejezi vagy meg lesz rugdosva. Sajnos az ilyenekkel nem lehet szépen beszélni.
2021. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Kár, hogy nem vagy fiú. Engem fiú létemre piszkált középsuliban egy eléggé magabiztos, vadóc, kirívó stílusú lány (jó, nem ilyen degradáló módon, inkább csak sarokba szorított verbálisan és visszaélt az alacsony önbizalmammal). Végül 17 évesen volt egy 3 napos osztálykirándulás a Balaton mellett ilyen faházakban, ahol... hát inkább nem kertelek, ittunk a többiekkel, aztán dugtunk az ő szobájában (utána hetekig imádkoztam, hogy ne legyen következménye, mert nem védekeztünk). Onnantól kezdve az utolsó tanévben szende kislányként viselkedett velem, bár a burkolt szexista poénjait ugyanúgy nem tartotta magában. A többiek hozzáállása változatlan maradt hozzám, pedig tudták ők is, hogy gyurmáztunk.


Szóval ez így nehéz eset, hogy ha azonos neművel van konfliktus, ellenkező esetben egy kiadós dugás a megoldás (igaz, az ellenkező megoldás ritkább jóval).


Nem javaslom, hogy nyíltan fellépjetek ellene, mert akkor ti jártok rosszul. Létezik az a kevésbé köztudott módszer, hogy kedves vagy vele, amivel végül talán meg fog enyhülni. De ne csak szóba legyetek kedvesek vele, mert azt le fogja szarni, hanem például süssél sütit otthon és kínáld meg őt is bőségesen. Én is ezt csináltam harmadikban: mézes, meg diós sütit vittem úszásra szerdánként, amiből az akkori főellenségem is kapott. Végül megenyhült és ötödikig jóba voltunk (együtt mentünk haza, meg nagyjából 4-5x volt nálunk). Ezen kívül semmi, de tényleg semmi esetre se mutassatok rossz önbizalmat, vagy sérelmet, illetve ti se okozzatok neki sérelmet. Az olaj lesz a tűzre és soha nem lesz vége. Legyen öniróniátok és bármit csinál bármeddig, azt vegyétek poénra. Rohadt nehéz tartani magunkat ehhez, de egy idő után abba fogja akkor hagyni, hidd el.


20/F

2021. máj. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%

"Csikizte, összeborzolta a haját, nekiment"


Ilyenkor szépen pofáncsapjátok és problem solved.

Neki volt szólva hogy hagyja abba, a tanároknak volt szólva hogy állítsák le. Mivel egyikük se csinált semmit, ti szépen lecsendesítitek.

2021. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Csikizte? Meg ilyenek... hát ez inkább nagyon éretlen 'tetszel' közlésnek tűnik. A beszólásai is fiúsabb stílusúak. A lányok burkoltabban szoktak gyűlölködni, amit ő csinál, inkább figyelemfelkeltés
2021. jún. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!