Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valakinek volt hasonló?...

Valakinek volt hasonló? Osztálytalálkozón beolvastál nekik? Mit tettél ezek után? Hogyan érhezhetném magam jobban?

Figyelt kérdés
Mikor általánosba jártam kb. Az első 5 évem jól sikerült, sok barát stb. Majd egyszercsak 6. után elmentek kisgimibe egy jópáran. A 7-8 évem rettenetes volt. Volt kb 4-6 oszt. társam akivel jóban voltam. A többiek pedig egyszerre csak "megutáltak", részben mert sokkal jobban tanultam az osztálynál de nem voltam/vagyok stréber, csak jól tanulok, jó suliban. Később már odáig fajult a dolog hogy az alkoholista magyar tanárral beszéltek ki 2 tanórán keresztül. Pedig semmi rosszat nem tettem, mindenben segítettem az osztályt akármennyire is idegesítettek és piszkáltak, nem egyszer anyáztak óra közben stb. Visszagondolva semmit nem kellett volna tennem azért a sok *****ért, tisztelet a kivételnek. Nyilván hátam mögött is kibeszéltek. Egyedül az osztályfőnököm tartott ki mellettem.

#kibeszélés #osztály #piszkálás #Rosszosztálytársak
2021. jún. 2. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Telik az idő és elfelejtem. Aztán ők már jelentéktelenné váltak. Nem érdekeltek, magamat fejlesztettem, én számítottam. Bár ahogy találkoztam velük, nem változtak sokat, míg én igen, de ez mellékes és lényegtelen. Az elején még dühítő, és idegesítő, de aztán már annyira távol kerülsz tőlük, sose találkoztok, az élet hoz új dolgokat.
2021. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Nem tudom ez mikor tortent veled kerdezo, de ha ennyire nem tudod feldolgozni, pszichologust javaslok, komolyan.

Semmi ertelme mar utolag gyerekkori hulyesegek miatt beolvasni, mert se neked, se nekik nem lesz ettol jobb vagy rosszabb.

En is emlekszem, hogy szar volt altalanosban, de mar konkretan azt se tudnam megmondani, hogy mitol, annyira nem emlekszem, csak az erzes van meg.

2021. jún. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
El sem mennék a találkozóra, örülnék, hogy megszabadultam tőlük és olllyan nagasról lesz a r nám a létezésüket, hogy nagyon!
2021. jún. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasnék be. Egyrészt a bántalmazók szépen elfelejtik amit tettek vagy, ha emlékeznek rá is betudják annak, hogy rosszcsont gyerekek voltak. Másrészt, az lesz a rossz, aki beolvas nekik, mert furcsának találják majd, hogy ennyi idő alatt nem tette túl magát a sérelmein. Harmadrészt mi változik attól, hogy elmondod, hogy fájt, amit tettek Veled, tehát rájuk olvasod azt,a mit már úgysem hozhatnak helyre, mert nem mehetnek vissza az időgéppel. Ha a bocsánatkérésük őszinte lenne, azt megtették volna évekkel ezelőtt.
2021. jún. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvasnék be, de elejtenék egy-két humoros, kicsit gúnyos megjegyzést. De csak akkor, ha úgy gondolnám, hogy attól jobban érezném magam és könnyebben le tudnám zárni. Vagy el sem mennék.
2021. jún. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!