Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnököm miért...

Az osztályfőnököm miért pampog amiatt, hogy szinte az iskola mellett sétáltatnom a kutyáimat, miközben percekre lakom az iskolától?

Figyelt kérdés

Családtag krónikus betegsége miatt (és mert ma kaptam meg a 2. oltást, szóval saját érdekemben is) kérvényt nyújtottunk be, hogy a hiányzások legyenek igazolva. Lezárható vagyok, amiből nem, azt tudom küldeni a megfelelő tanárnak, és az is csak hittan, még egy beadandó az egyik filmből. Ha nagyon sietek, 1 perc alatt a sulinál vagyok. Ha futok, fél perc. A dohányosok a saroknál szoktak lenni, én meg a másik oldalon pont arra sétáltam, és mint kiderült, az ofő is ott volt. Aki korrepetál engem, a padtársamnak kezdett kiakadni az ofő, hogy miért sétáltatom erre a kutyáimat, menjek másfelé. Mikor osztálytársam mondta ofőnek, hogy a válaszom az, hogy nem megoldható (lefordítva: teljesen kizárt), ezen is háborogni kezdett és a padtársamnak akadt ki rajtam. Hát istenem, a kutyáimnak pisilniük kell, és tanulok itthon, szóval nincs miért bujkálnom, ha véletlenül éppen ott dohányoznak és meglátnak.


Eddig semmi probléma nem volt ezzel, egyik napról a másikra jött nála ez a dili. Őszintén nem értem, miért. Ja meg nem is csavargok iskola időben, hogy mondjuk meglátott valahol, vagy egy másik tanár.


2021. jún. 4. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Biztos azzal van a baj, hogy arrafelé viszed őket? Nem azzal, hogy mondjuk lepisilik a kerítést / virágágyást / akármit, ami az iskoláé?
2021. jún. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Hadd pampogjon csak! Elég savanyú ember lehet, ha ezen kiakad, hogy te hová viszed sétáltatni a kutyáidat.

Közterületen, ahonnét nincsenek kitiltva, oda viheted sétálni. Akkor is, ha ez neki nagyonnagyon nem tetszik.

2021. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem. Az iskola kaméleonként olvad bele a környezetbe, mintha egy átlagos lakóépület lenne. Nincs kertje sem, kerítés pláne. Ráadásul csak este megyek el az iskola előtt. Van bal oldali soron az iskola, van a sarkon ahol dohányozni szoktak, én meg a sarkon túloldali oldalon viszem a kutyáimat. Csak este 9-10-kor sétálok el néha a suli előtt, de olyankor már senki nincs bent. Szóval nem ezzel van a baj.
2021. jún. 4. 15:49
 4/13 Micimacko67 ***** válasza:
32%

Kérdező, bocs de én ezt nem értem...

Este 9-kor ki dohányzik az iskolánál?

2021. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Éppen ez az, hogy senki nincs akkor az iskolánál, én meg maximum akkor sétálok el az épület előtt, máskor nem.
2021. jún. 4. 17:52
 6/13 Micimacko67 ***** válasza:

Akkor ez mikor is volt?

" A dohányosok a saroknál szoktak lenni, én meg a másik oldalon pont arra sétáltam, és mint kiderült, az ofő is ott volt."...

2021. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Reggeli (koradélelőtti) sétánál. Diákok kint dohányoztak a saroknál, ofő is ott volt, mert kell egy tanár, aki kiviszi őket. Én meg maximum este haladok el az iskola előtt a kutyákkal, ez is ritkán történik meg, akkor meg már üres az épület. Tehát ez nem lehet a problémája, hogy a kutyáim lehugyozzák az iskolát.
2021. jún. 4. 18:00
 8/13 Micimacko67 ***** válasza:
91%
Kérdező, döntsd már el, hogy mikor sétáltatod a kutyádat...egyszer azt mondod, csak este 9-10 körül...utána meg kora reggel...
2021. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8-as:

Oké, akkor még egyszer: Nappali tagozatos vagyok. A dolog reggel történt, én viszont csak este sétálok el az iskola előtt (maximum), szóval nem az egyes hsz kérdésében szereplők a gond forrása, miszerint az a baja, hogy lehugyozzák a kutyáim azt a nyamvadt épületet (mert senki nincs ott, senki nem láthatja, és egyébként se szokták). Szerintem kellően érthetően írtam, hogy csak este 9-10 körül sétálok el az épület előtt, utána meg meg azt, hogy ezért nem lehet az a baja. Ebből gondolom én, hogy már eldöntöttem, mikor sétáltattam a kutyáimat.

2021. jún. 4. 18:16
 10/13 Micimacko67 ***** válasza:

Nem én írtam...

"Reggeli (koradélelőtti) sétánál"...

2021. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!