Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Akik megbuktak, hányadik...

Akik megbuktak, hányadik osztályt ismételnek és hogy mondjátok meg otthon? Akik nem buktak, hányadik osztályba léptek és milyen lesz a bizi és mit kaptok ezért otthon?

Figyelt kérdés
2021. jún. 8. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most leszek kilencedikes, sosem buktam eddig, négyes-ötös tanuló vagyok/régebben kitűnő voltam (nem felvágás, semmi ilyesmi, a Kérdezőt ez érdekli), a szüleim igazából büszkék rám, de kicsit nagy a nyomás, mert ezt el is várják azért. Ha azt mondom, hogy hármas lett a dolgozat, rra már jön a ferdeszem.
2021. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
11-dikbe buktam meg. Rossz társaságba keveredtem,elkezdtem drogozni, és nem érdekelt sajnos a tanulás...ez miatt át mentem egy másik suliba (ott még majdnem mindenki drogozott az osztályban) :d szóval ott is drogoztam, viszont már nem buktam többet. De gondolhatod hogy a szüleim mennyit szenvedtek velem...
2021. jún. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

8. osztályt ismételtem meg. Pótvizsga nem volt, a rengeteg hiányzás miatt, de a jegyeim se voltak fényesek.

Nem valami kellemes érzés, de kibírható. A szüleim lazák, szóval nem volt leszidás.

A végzős év a legrosszabb a bukottaknak meg amikor elballag a generációja..

2021. jún. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!