Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Annyira nem izgat az osztályki...

Annyira nem izgat az osztálykirándulás, de már nem mondhatom vissza, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem éppen lányos programok lesznek idén, kalandparkba és paintballozni megyünk. 😅 Semmi kedvem nincs hozzá és már érzem, hogy az osztálytársaim megvadulnak és jah xdd


Nagyon szeretnék menni, mert imádok kirándulni, de az osztálytársaim részét utálom. 2 ribivel kell mennem akik imádnak piszkálni, a legjobb barátnőm nem jön, mert nem szeret kirándulni.. 😅😆 Hogy lehetne kizárni az embereket a fejemből? 😁😂



2021. jún. 10. 21:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Adott reggelen "véletlenül elalszol".

Probléma megoldva.

2021. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Orvosi igazolás vagy anyukáddal megbeszéled a dolgokat.

Egyébként szerintem ettől függetlenül is megéri elmenned, ha nincs ott a legjobb barátnőd, akkor hátha kicsit megismered jobban a többi osztálytársadat. Lehet nem is olyan utálatosak, mint gondolod. :)

2021. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%
#1 És jól kitol a többiekkel, akik esetleg késve indulnak el, mert a kérdezőre várnak az indulással, meg őt kell telefonon hívogatni, hogy hol van. Nem jót ötlet.
2021. jún. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%

#3:

Nálunk ez úgy működött annak idején, hogy gyülekező mondjuk 6:45 és 7:00 közt, és a buszajtó 7:01-kor becsukódik, busz indul. Aki addig nem ért oda, így járt.

...

És a mai napig is így szokott működni 10-ből 9 helyen (jó, a covid miatt most maga a kirándulás ritkult meg), ezt viszont már buszvezetőként éltem meg. "Ildike néni" 7:00-kor elrikkantja magát: "Akkor most indulás!" -és elindulunk. Aki addig nem jött, marad.


#1

2021. jún. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom már be van fizetve. Akkor maradj otthon, nálunk aki nem akart jönni az ment a párhuzamos osztály óráira.
2021. jún. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
#4 Én meg tanárként azt tapasztalom, hogy 10-ből 9 helyen őrült módjára elkezdjük hívogatni Pistikét, hogy hol van már. Már csak azért is meg kell győződni róla, hogy már nem ér oda otthonról, mert előállhatna olyan helyzet, hogy otthonról elmegy késve, a busz pontosan elindul, a gyerek meg majd kóvályog egész nap a városban, és az iskola, tanár felelőssége lesz, ha történik vele valami.
2021. jún. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk is úgy működik marha egyszerűen hogy van egy kitűzött indulási időpont és aki odaér odaér aki nem az így járt.

És kész.

Azt mondják beáll a busz a suli elé 7.45kor, 8kor indulás, kész.

aki 8.05re ér oda az így járt. Senkit se érdekel.

Tudta az időpontot már 1 hónapja, szopacs.

Szerintem nem egy nagy mágia ez.

2021. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

#6 csak tudod, ha Pistikére 25-30 percet kell várni, akkor borul az egész napi program, mert nekünk buszvezetőknek most már igen szigorú a vezetési és pihenőidőnk, tehát a 30 perc Pistikére várás azt is eredményezheti, hogy az időközben összeszedett "csúszások", és a 30 perc Pistikére várakozás miatt úgy a napi program jó felénél vagy háromnegyedénél vagy haza kell indulni, vagy azonnal elfoglalni a szálláshelyet, és onnan mindenki gyalog, mert ha "túlvezetjük" a napi penzumot, az lehet akár 400 ezres bünti is. Ezt én, mint járművezető, biztos nem vállalom be, de gondolom, a társaság se örül, ha a kirándulás hirtelen 400 ezerrel drágább.

Szóval, adott időben indulás van, nincs 20-30 perc várakozás Pistikére.

#4 voltam

2021. jún. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
így van!! 5 perc se. van egy indulás mindenki tudja, mindenki legyen ott. aki nincs ott az így járt. ez CSAK ÍGY FAIR A TÖBBIEKKEL Szemben akik időre ott voltak és indulnának.
2021. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem is kell rá 25-30 percet várni, de a tanároknak KÖTELESSÉGE meggyőződni róla, hogy mi van vele, lebetegedett, elaludt és már nem érne oda, vagy elindult időben, de két sarokra az iskolától elütötték.

Természetesen úgy fair a többiekkel, ha időben elindulunk, nem várunk ezer évig senkire, de a kísérő tanárnak akkor is az a kötelessége, amit fentebb írtam.

De látom, ezt nehéz felfogni, mert nem is akarjátok.

2021. jún. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!