Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Öngyilkos akarok lenni a...

Öngyilkos akarok lenni a tanárnőm miatt, mit kene tenni ?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem a közép sulis tanárnőm-be aki ezt elég sok idő után tudta meg. Persze amikor meg tudta nem nagyon őrült neki pedig én azt hittem hogy ezt ő is viszonozná.

El jutottam oda hogy hiába próbálok más lányokra már csak rá nézni folyton ő jut eszembe és teljesen bele betegedtem ebbe hogy szeretem őt, napi szinten bántom magam fizikálisan, megsértem magam vagy nem eszek, lelkileg direkt fel idézek magamba minden emléket minden nap mert akkor olyan mintha ott lenne mellettem, vagy éppen sztorika találok ki róla a fejembe.

Verseket, leveleket írok neki hogy mennyire szeretem és ezért szeretnek öngyilkos lenni és tényleg kezdem úgy érezni hogy itt ragadtam mellette és egy ilyen depressziós, szorongásos valami jött rám, több tanár is mondta hogy látszik rajtam hogy valami nem okés, és hogy el kene mennem pszichológushoz.

Tényleg aki volt már hasonló helyzetbe vagy bármi az tudna nekem egy kicsit segíteni, merre kene most menni ?


Én 16

Ő 37



2021. jún. 15. 08:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
Pszichologushoz.
2021. jún. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne bántalmazd magad és ne légy öngyilkos. Valószínűleg nem is magába a tanárnődbe vagy szerelmes, csak abba amilyennek elképzeled, illetve szexuálisan vonzónak találod.

16 évesen még előtted a világ. Rengetegszer leszel szerelmes és sokszor meg is tudod élni ezt egy lánnyal. A legjobb szexuális időszakod csak később éred el. 30-45 éves korodban sok lányt megkaphatsz majd bármilyen korosztályból, családot alapíthatsz a szeretett nővel, gyermekeid lehetnek. Rengeteg minden áll még előtted.

Az embert érik csalódások, ezt fel kell tudnod dolgozni. Az említett nőhöz nagyon fiatal vagy, nem is tudnád megadni neki azt, amire szüksége van. Viszont nem fair Őt érzelmileg zsarolni. Egyfelől ezzel nem érsz el semmit, nem leszel a szemében vonzóbb ettől - sőt, másrészről tiszteletben kell tudnod tartani a döntését. Szóval ezt hagyd abba, koncentrálj valami másra, sportolj, olvass könyveket, stb, lényeg, hogy elmerülj valami más dologban, amíg elmúlik az érzés.

2021. jún. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én is olyanba szerelmes akibe nem kellett volna, idővel elmúlik!

Felnőtt fejjel már csak nevetni tudok a dolgon.

2021. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Valóban el kellene menned pszichológushoz
2021. jún. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
De jó, hogy holnaptól nyári szünet!
2021. jún. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Pszhológus
2021. jún. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
Annyi szép fiatal lány van a világon, Neked komolyan a 37 éves vénasszonyra kellett ráizgulnod?
2021. jún. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
91%
37 az vénasszony? :D Hát akkor nem sokat láttál
2021. jún. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
16 éves, vagy, ezer nőd lesz még, és fejezd be ezt a dumát.
2021. jún. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlón átmentem csak a régi főnökömbe voltam szerelmes.


Először is, SULIVÁLTÁS.


Utána a kezdetekben pokol lesz, de utána egyre könnyebb.

2021. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!