Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Örültök, hogy itt a vakáció?

Örültök, hogy itt a vakáció?

Figyelt kérdés

Hogyan teltek az utolsó napok a suliban?

Milyen volt számotokra ez a tanév?



2021. jún. 15. 12:43
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Én anno a gimiben örültem, de az egyetemen nem, mert szerettem a tanárokat, érdekelt egy aga annak, amit tanultam és imádtam kijárni az egyetemre.


Alug vártam az augusztust, hogy végre elkezdődjön a tárgyfelvétel, a levelezés a tanárokkal.

2021. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Persze! Dolgozom, nem kell a sok hülye vasárnapi sofőr anyuka az utakra, akik viszik a porontyot a suliba, mert annyira elkényeztetettek/burokban neveltek, hogy buszra nem ülnek.
2021. jún. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Igaz nem vagyok diák, de én nem annyira örülök neki.

A falunkban sok a tizenéves srác akik nem rég kaptak kismotort, és folyamatosan balesetveszélyesen vezetnek össze-vissza.


Most hogy itt az iskola szünet, hátköznap és éjszaka is nyomni fogják.

2021. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%
Semmi mást nem vártam jobban.
2021. jún. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
42%
Én nem örülök neki. Most végeztem a kilencediket, és ez a tanév valóban borzalmas volt novembertől május elejéig. Mivel idén lett új osztályom és digitális oktatás volt, szinte alig tudtam megismerni az új társaim. Nagyon örültem, mikor végre mehettünk már iskolába, de olyan hamar eltelt ez az egy hónap. Hétvégéken is majd' meghaltam az unalomtól, de most, hogy több, mint két hónapot itthon kell lennem... Diákmunkát nem találtam, úgyhogy még hasznosan sem nagyon tudom tölteni az időmet. Szerencsére rengeteg dolog érdekel engem és nagyon sok hobbim van, úgyhogy azért le tudom foglalni magam, de azért mégiscsak jobban örülnék, ha suliba is járhatnék, mert ott mindig történik valami, és nem olyan unalmas, mint otthon lenni.
2021. jún. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most érettségiztem. Vártam már. Mindig rohadni az órákon, néha wowozni közbe egy kihalt szerveren, áh. Unalom, érdemtelenség. Semmivel se lett jobb az érettségim attól, hogy ezt a digitálisnoktatást nyomni kellett. Amit a suliban elmondtak, bőven elég volt, sok is, felesleges is, most végre vége ennel az időpazarlásnak.
2021. jún. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Engem csak az zavar, hogy most megszaporodnak a gyerek meg tini kutyasétaltatók, ami nem lenne gond, ha olyanokról lenne szó, akik évközben is folyamatosan foglalkoznak a blökivel.


9 hónapig anya-apa vitte a kutyát sétálni, most, hogy van idő rá, most a gyerekek viszik felnőtt kísérete nélkül van, hogy póráz nélkül van hogy oda se figyeljek rá, ha pórázra veszik akkor sem nevelgetik, kutyasuliba meg minek is járnának.


Múltkor is egy tini beleszólt abba, hogy hogyan adom ki a "parancsokat" a kutyának, amiket amúgy a suliban tanítottak.

2021. jún. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!