Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A kolikban tényleg nagyon...

A kolikban tényleg nagyon megy a szivatás?

Figyelt kérdés

Most szeptemberben leszek 9.es, nagyon félek a cseszegetésektől.

Vékony alacsony lány vagyok, inkább kerülöm a konfliktusokat emiatt nagyon tartok az egésztől de sajnos muszáj. Tényleg az egész szivatásokból áll ahogy mondják?



2021. jún. 17. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen elofordul, sajnos.


Egyik ismerosomet is piszkaltak tobb szobatarsai.


De ez nem azt jelenti hogy nincs normalis kollegium.

2021. jún. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Nálunk inkább mindenkinel volt veszve és segítettük egymást
2021. jún. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg. Getto iskola getto kolija, vagy sem. Nyilvan az elejen vannak szivatasok, az egesz kilencedik elso par honapja errol szol. Csinalj meg ezt meg azt, menj el nekik agyazni, vidd le a kukájukat. Ezeket megcsinaljatok es kesz. Olyat nyilvan nem kell csinalnod, amit nagyon nem akarsz. Smacizni egy masik csajjal, lopni valamit a tanaribol, vagy valami. Most random peldakat mondtam, nekem ilyenek nem voltak a kornyezetemben, szerintem neked sem lesz. :D A lenyeg, hogyha nagyon ciki neked, es nem akarod, akkor nemet mondasz. Amig nem bantanak szavakkal, addig te se pofazz vissza, meg ne anyazz, mert utana viszont rad jarhatnak, hogy csak te vidd a kukat, csak te takarits naluk mindennap. Egy normalis helyen persze normalisak az emberek is.

Ha rendes leszel, de nem nyalizos szinten, akkor semmi baj nem lesz.

2021. jún. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami gyépés társaságot gyűjtő koliba mész (és akkor még szépen fejeztem ki magam), akkor előfordulhat, hogy cseszegetni fognak az ott lakók, ha eltérsz a megszokott normától, teszem azt, nem iszod hányásig magad, nem cigizel/durvább esetben drogozol, nem ribiskedsz stb. Azonban, ha viszonylag normális emberek alkotják a kolesz közösségét, nem kell attól tartanod, hogy szívóznak majd veled. Esetleg, ha megírnád, pontosan melyik kollégiumba is szeretnél menni, talán akadna egy-két válaszoló, aki ismeri a helyet, el tudná mondani, milyen a közösség, mi a "norma".


18/L

2021. jún. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Debrecen, (Baross Gábor Technikum) Vámospércsi úti kollégium
2021. jún. 17. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!