Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztálytársaim utálnak de miért?

Osztálytársaim utálnak de miért?

Figyelt kérdés

Sziaztok az lene a kérdésem hogy az osztálytársaim elég rosszul viselkednek velem,valamelyik osztálytársam rám se nézz...ez mitől van?nem mondtam neki rosszat...régen egy személyel jóba voltam sokat beszéltem de már nem beszélünk,nem érdekli senki se hogy én hogy vagyok mi van velem ugy érzem elhagyot mindenki...

Elég rosszul beszélnek velem...nem érdekli senkit se hogyha lenne velem valami...ilyenkor mit tegyek énse foglalkozak velük?ti mit tenétek ha senki se szeretne veletek beszélni???Már lassan utálom az osztályomat ez miatt...

Még annyi hogy annyira nem beszélek senkivel se...nem vagyok nyitot talán ez miatt van ez?mindenki olyan flegma lett mostanában velem...


2021. jún. 17. 16:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Elmondtam az egyiknek hogy kedvelem,holnap mindenki tudta na igy árultak át...nagyon rosszul eset...
2021. jún. 17. 20:11
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Mármint csak úgy haverként kedveled vagy komolyabban?
2021. jún. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Komolyaban
2021. jún. 17. 22:53
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor már meg is van a válasz. Mármint ha szexuálisan vonzódsz hozzá. Nem elfogadó ez a társadalom. Ez esetben iskolaváltás lenne a megoldás, bár egy új közösségbe se könnyű beilleszkedni. Milyen szakmát tanulsz és hány éved van még?
2021. jún. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
2 évem van még...de nem birom ki ezekel mindent el rontanak...idegesitenek folyton...nem szeretném abba hagyni az iskolát miattuk...
2021. jún. 17. 23:23
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem anno volt egy osztálytársam, 7.-ben jött hozzánk, mi már a 3. vagy a 4. iskolája voltunk; nem volt túl okos, nagyon buta megnyilvánulásai voltak; nem lehetett vele értelmesen beszélni. 8. osztályos korunkban félévtől magántanuló lett; az órákra nem járt be, hanem időnként konzultálni járt be a tanárokkal pl napközire, és vizsgázott a tantárgyakból.
2021. jún. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem abbahagyni, hanem egy másik ugyanolyan képzésű iskolába átmenni.

De kibírod, ennél rosszabb dolgokat is kibírt az ember a történelem során. Kérdés, hogy a te esetedben az a taktika válik-e be, hogy nem foglalkozol velük, bár kétségtelen roppantul utálatos tök egyedül lenni egy közegben, vagy az, hogy mégiscsak megpróbálsz a szimpatikus emberekhez kapcsolódni, mert aligha lehetséges, hogy ilyen nincs. Az osztályfőnökhöz is lehet fordulni, ha olyan (ha nem megértő, akkor nem), és az iskolapszichológushoz. És kellenének iskolán kívüli kapcsolatok, esetleg a volt osztálytársaid, és a családi bizalmas légkör is fontos, ha van.

2021. jún. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
28%

lene -> lenne

személyel -> személlyel

elhagyot -> elhagyott

énse -> én se

foglalkozak -> foglalkozzak

tenétek -> tennétek

nyitot -> nyitott


Valamint magyartalan kissé az egész írás :D

2021. jún. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
18 as nem érdekel magyartalan vagy nem...tökre nem érdekelsz mit irsz...menj akkor ne ide kommentelj ha nincs életed...
2021. jún. 18. 11:26
 20/23 anonim ***** válasza:
44%

Pontosan magad válaszoltad most meg a saját kérdésed.

Tudod miért utál téged mindenki?


Mert amellett, hogy igénytelen van az írásodra, mellette még a kritikát se tűröd, és nyers megnyilvánulásaiddal, flegma stílusoddal, valamint az arroganciáddal, támadó fellépéseddel éred el másoknál is azt, hogy így beszélnek veled előbb-utóbb.


És csak hogy tudd: kettőnk közül nem én vagyok az, akinek nincs élete.

A megnyilvánulásod után pedig úgy döntöttem, hogy a többi válaszod válaszra se méltó.

2021. jún. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!