Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kezdjek olyan csoporttárss...

Mit kezdjek olyan csoporttárssal aki csak az anyag miatt ír rám?

Figyelt kérdés

Tanfolyamra járunk.

Az elején még tudott velem beszélgetni általános dolgokról is (ki mit csinál, munka stb.)

Aztán most már csak azért ír rám, hogy küldjek neki kitöltött teszteket. Nem dolgozik a tanfolyam mellett, otthon van a gyerekkel, nem hiszem el nincs annyi ideje, hogy a szövegből kinézze a megoldást. Más lenne az is, ha kérné, de már csak úgy ír rám hogy kuldhetnél megoldott teszteket .


2021. jún. 22. 08:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Írd neki, hogy igen, küldhetnék, de nem fogok:)
2021. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
91%
Nem válaszolnék simán, ennyi.
2021. jún. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Csak akkor még én érzem magam bunkónak. Az elején még küldtem párszor mert akkor szépen kérte, de az utóbbi időben már elég pofátlan a stílusa
2021. jún. 22. 08:34
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Meg se nyisd az üzeneteit, hanem ignoráld. Ő sokkal bunkóbban viselkedik.
2021. jún. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Tedd át az üzeneteit a kéretlen mappába. Adna neki a franc bármit is.
2021. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%
Xard le
2021. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem attól, hogy a gyerekkel van otthon egész nap, még bőven sokkal több dolga lehet, mint egy dolgozó gyermektelennek, de nem ez a kérdésed lényege. Én nem küldenék neki tesztet, ha így ír. Ha szépen kér, akkor talán, de így nem.
2021. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%
Más megtudja oldani gyerek mellett a tanulást. Nálunk a levelezősöknél kiváló kifogás volt a gyerek vagy a munka. Azok éltek a gyerek/munka kifogással főleg, akik nem akartak tanulni, de jó eredményt szerettek volna. Senki sem kötelezi őket a tanulásra, sosem tudtam sajnálni őket, anyagot se küldtünk nekik soha, oldják meg.
2021. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
82%
Mondd azt, hogy nem kaptál tőle üzenetet. És semmire se válaszolj, ami ír. Ha kérdez, akkor meg csak annyit, hogy "nem vagyok a szolgád".
2021. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2021. jún. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!