Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érettségi átadó ceremóniának...

Érettségi átadó ceremóniának mi értelme, ha ők 2 órát ott bohóckodtak én meg másnap 5 perc alatt átvettem?

Figyelt kérdés

Megvolt az érettségi átadás. Én nem voltam. Az összes embert odarendelték reggel 9re, de 11kor kapták meg. egy csomót váratták őket, mert nem volt megírva még a bizik, majd himnusz igazgatói beszéd, of beszéd, átadás stb. 2 óra.


Én nem voltam. Másnap bementem a titkárságra, 1 tollal, 1 aláírás és 5 perc múlva jöttem kifelé a bizivel.


nem én csináltam jól?


2021. jún. 22. 09:22
1 2 3
 1/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
64%
Ugye neked nincsenek barátaid, és még a családod se nagyon lát a szobádból kijönni?
2021. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
80%

Mi alapból így csináltunk, csak volt erre kb egy hetünk.

Senkinek se jutott eszébe, hogy még ennek is nagy feneket kéne keríteni.

2021. jún. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

"Mi alapból így csináltunk, csak volt erre kb egy hetünk."


Mindenhol így kéne,már 100 éve.

Aztán kuriózum ha valahol így megy.

2021. jún. 22. 09:32
 4/26 anonim ***** válasza:
77%
De, jól csináltad. Felesleges a bankett, az esküvő, a diplomaosztó, a szülinapi buli. Egyedül a szobában a jó.
2021. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%
egy totális antiszocként ellógtad az utolsó lehetőséget, hogy találkozz azzal a társasággal, akikkel elviekben életed legszebb időszaka alatt voltatok összezárva. azt várod hogy tapsoljunk neked hogy mekkora élet császára vagy aki túljár a rendszer eszén, de én csak mérhetetlenül sajnállak.
2021. jún. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

"t ellógtad az utolsó lehetőséget, hogy találkozz azzal a társasággal"


Akkor lássam őket amikor a hátam közepét.úgy vártam a végét mint egy elítélt a börtönből a szabadulást.

2021. jún. 22. 09:48
 7/26 anonim ***** válasza:
22%
Mi volt a gond az osztálytársaiddal...???
2021. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

"Felesleges a bankett, az esküvő, a diplomaosztó, a szülinapi buli."


A 4ből 3 tényleg totál felesleges, a szülinap meg olyan hogy azon sírni kéne és nem vígadozni.

1 évvel idősebb lettem hű de jó igaz-e?

2021. jún. 22. 09:50
 9/26 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%

Én is ellógtam átadót, a diplomaosztómra nem mentem el, bár már akkor épp költözés javában voltam, nem is tudtam volna, de nem is erőltettem meg magam, nem voltam velük jóban, na. Az gimis osztálytársakkal elmentünk aznap iszogatni, van akivel most is tartom a kpcsolatot.

De ez, hogy ide jársz virtuális buksisimogatásért, meg a stílusod. Szerintem jobban jártak ők is, hogy nem toltad oda a képed, mert olyan elviselhetetlen vagy, hogy szerintem téged soha senki nem fog még csak emberszámba se venni.

Nagyon szánalmas és félelmetes, hogy emberek így léteznek, mint te.

2021. jún. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

" összezárva"


NA ITT A KULCSSZÓ!! KÖSZÖNÖM!!


Ez az egy szó MINDENT ELMOND!

2021. jún. 22. 09:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!