Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi történt gyerekkorodban a...

Mi történt gyerekkorodban a legemlékezetesebb osztálykirándulásodon?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 08:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki eltűnt a sátrak felállítása után, majd amikor visszajöttek elkezdett szakadni az eső. A csapat javának piros volt a szeme, vajon miért :D A szakadó eső miatt páran visszamentünk az ofőhelyettessel, a többiek lent maradtak sátorozni az ofővel.
2021. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

Egyházi suliba jártam és egy apácával mentünk.

A szobába energia italoztunk és benyitott a tanár. Mindenki eldugta az italt valamiért xD

Aztán kihívtak minket és számon kértek, hogy miért sörözünk és honnan van.

Mindenki kussban volt. Végül valaki megszólalt, hogy csak energia ital volt. xD

Úgy már nem volt problem. Nem olyan nagy cucc, de megmaradt mint emlék.

2021. júl. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%

Álló farokkal kellett lemennem a strandra az egesz osztallyal es nem akart lelankadni, szoval egesz uton ez volt a tema.


Ugyan ezen az osztalykirandulason jott ra az agyban a hirtelen fosas az egyik szinesboru osztalytarsamra es telefosott egy takarot, amit aztan kidobott az ablakon.


Emlekezetes osztalykirandulas volt.

2021. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%
pécsen voltunk, az éjszaka közepén a fiúk kitalálták hogy elmennek az állatkertbe (ami a város másik végén volt), betörnek és ellopnak egy kecskét. és meg is csinálták. beleborotváltak egy kis péniszt a szőrébe, és még azon az estén visszavitték az állatkertbe. másnap a program az állatkert volt. szegény kecske valamiért nagyon tartott a fiúktól :D
2021. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Vidámparkban voltunk, és a bizonyos c kategóriás ember típusok folyamatosan beálltak a sor elejére, és aki ezt szóvá tette annak elkezdtek ágaskodni.


Akkor már 6 éve küzdősportoltam, és nagyon nyugodt természet voltam, de amikor az akkori lányt aki nekem tetszett fellökték, hogy előzni tudják a sort, nagyon felhúztam magam, meg imponálni is akartam a csajnak, szóval a következő előzésük előtt a legnagyobb pofájút teljes erőbel orrba vertem, a másik "alfahímet" meg hasbarúgtam, ő a földre esett, akit orrbavertem ő pedig a földön ült bekönnyezve.


Egyből ki is raktak a vidámparkból, a szüleimnek kellett értem eljönni :D


Szép kis 8.-ik osztályos kirándulás volt 😂

2021. júl. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%

#5-ös.

És összejött a dolog a csajjal? xD

2021. júl. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ez kevés volt a sikerhez 😂😂 ellenben az osztályban ez bejött az olyan csajoknak, akiktől nem akartam semmit, törvényszerű :D
2021. júl. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
8.osok voltunk és sikerült megdugni az osztálytársnőmet, akkor vesztettem el a szüzességem. Ő már idősebb volt, mert bukott egy osztályt és nem volt már szűz, tudta mit kell csinálni😃 de jó is volt.
2021. júl. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%

Egy másik osztállyal mentünk kirándulni, 8. osztályban:

ők nagyon merészen cigiztek és kicsit piáltak is, és az egyik b-s srác rosszul lett és majdnem a Dunába hányt.

Később a két ofő próbálta felelősségre vonni a cigiseket, akik vagy 20 percen keresztül bizonygatták, hogy a legénység volt.. nagyon kellemetlen volt, azt hittem ott hajítanak le minket a hajóról.

2021. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Mi egyszer elhagytuk az osztályfőnökünket😂

Már hazafele tartottunk a kirándulásról, fent volt már mindenki a vonaton az ofő meg még ott állt a peronon és nagyon matatott a táskájában, aztán a vonat egyszer csak elindult.

2021. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!