Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ősszel vajon folytatódik a...

Ősszel vajon folytatódik a távoktatás?

Figyelt kérdés

2021. júl. 14. 13:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem.
2021. júl. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Remélem nem.


Amúgy a legtöbb kérdésből azt szűröm le, mintha a diákok vissza sem akarnának menni a normál oktatásba. Pedig a középiskolában lehet a legjobban baromkodni a többi osztálytárssal, nézni a csajokat, próbálni őket felszedni, hülyülni a szünetekben, együtt meglepődni, amikor röpdoga van, röhögni egymáson amikor hülyeségeket mondunk a feleléseknél amire nem is tanulnunk :D


Hogy nem hiányozhat ez a diákoknak, nem tudom elképzelni miért jobb otthon ülni, lehet eleget ülni majd munka közben, diákként tessék baromkodni, persze a normál keretek között, mert még meg lehet csinálni :D

2021. júl. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Remélem igen!!! Utálom az osztályom, ha távoktatás van akkor legalább addig alszok ameddig akarok, nem kell 2x1 órát buszozni, nem kell elviselni napi 7-8 órában a sok idióta gyökeret, elég csak visszaküldeni a feladatot és ötöst kapok rá
2021. júl. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%

2


Nem minden osztályközösség ilyen, sajnos.

Illetve van aki tényleg tanulna, de 1-2 akár 3 órát is eltölt utazással, ami elég kellemetlen.


Jó igaz, ahogy a fiatalabb rokonaimat látom ott tényleg csak lógni akarnak meg netezni, de vannak olyanok akik hasznosan töltenék a felszabadult időt.


Fun fact: mostanában már elég nehéz magántanulónak menni, csak akkor engedik ha valami nyomós indok van (pl betegség) egyébként nem lehet.


10 évvel ezelőtt még sokkal könnyebb volt az ilyesmi.


Én anno évekig hajnal 4-5 között keltem, és sokszor este 6kor értem haza, kollégium nem volt, más iskola pedig túl messze volt és ott nem akartam kollégista lenni, szóval én örültem volna a távoktatásnak.


Most 7kor kelek, kb 5 percet gyalogolok munkába és délután 3-4 körül már itthon is vagyok :)

2021. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Egyértelmű. Már mindenhol lóbálják a deltát, lesz abból még epszilon-dzéta-éta is. Még a szuperoltott Izraelben is csúcson vannak az új fertőzések, sorra zárnak az országok megint.
2021. júl. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Bízom benne, hogy nem. Elsős lesz a nagyobbik gyermekünk, nagy hátrány lesz, ha rögtön digi oktatásban kezdi az iskolai éveket. Ráadásul nem lenne könnyű megoldani, hogy valaki üljön ott mellette...
2021. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%
Hát persze. Folyt.köv.szept.
2021. júl. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem livdub lesz.
2021. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk az egyetem visszamondta a zoomos license-ét. Mindenki jelenlétire készül. Bízom benne, hogy sikerül és így is marad.
2021. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem már felesleges megmosni, odáig húztae, januárig már kibírja.
2021. júl. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!