Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » "A virológus szerint akár már...

"A virológus szerint akár már nyáron ideérhet a negyedik hullám"-ezek szerint lehet, hogy már távoktatással fog indulni a tanév?

Figyelt kérdés
[link]

2021. júl. 14. 17:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
10,a kommentelők akik róla kérdeznek is a kérdezők. Érdekes, hogy minden kérdés alatt van egy új ember aki pont nem ismeri Balázskát és pont nem tudja hogy b ötmillió kérdést tett ki Balázska, amikor elég csak megnyitni az emberek -Tanárok kategóriát és szinte csak az ő kérdései vannak ott.
2021. júl. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
84%
#11: Remélem nincs igazad és nincsenek ilyen barmok. Bár sejtem hogy tévedek..
2021. júl. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Abból hogy nullára lettem pontozva látszik hogy vannak.


Simán elképzelem, Balázska kiír egy kérdést, majd alatta amikor elkezd valaki Balázskázni, akkor megkérdezi egy másik fiókból, hogy ki az a Balázska, mert ő még új és nem ismeri Balázskát.

2021. júl. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy távoktatással indul a tanév, de ennek kicsi az esélye, mert azért elég sok az oltott, alacsonyak az esetszámok még, és sok helyen kijelentették, hogy jelenléti oktatás a terv. Persze, ez változhat.


Balázskázásos hozzászólóknak;Nem lehet, hogy nem minden Balázska Balázska, és nem egy Balázska létezik, csak azért tűnik balázskásnak, mert hasonló típusú ember, vagy esetleg a téma tűnik nyavalygósnak és attól balázskás, hasonló esetleg a stílus stb?

Az Otthon/lakásvásárlás és albérlet rovatában is volt egy visszatérő figura egy időben, folyton cikkeket linkelt, hasonló kulcsszvakat írt, és voltak visszatérő szófordulatai, pl megy a levesbe stb. Szóval simán lehet, de ennyire nem hinném, hogy Balázska annyiszor ott van, mint ahányszor balázskáznak az emberek. Szerintem már a balázskázás unalmasabb, mint maga Balázska, ha egyáltalán létezik.

2021. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
40%

Én majdhogynme biztos vagyok abban hogy jelenléti oktatással indul a tanév.

Az persze már más kérdés, hogy az antivaxos Karenek miatt meddig lesz fenntartható az állapot.

2021. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!