Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azok az emberek akik remélik...

Azok az emberek akik remélik hogy jövőre megint lesz digitális oktatás azok gyakorlatilag azért drukkolnak hogy újra berobbanjon a járvány amely több ember halálával végzõdhet csak hogy ne kelljen suliba menniük?

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak nem gondolnak bele miért is volt digitális oktatás. Nem hiszem hogy bárki akarja hogy sokan meghaljanak.
2021. júl. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
nem. egyszerűen jobban érzik magukat az online légkörben. kétlem, hogy bármi köze lenne ehhez a vírus helyzetének.
2021. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1


Lehetséges, 1x egy kérdés alatt megkérdeztem és elég érdekes választ kaptam..


10. válasz https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..

2021. júl. 18. 14:13
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem miért jobb online tanulni,én sokkal jobban szerettem iskolába járni,barátaimmal találkozni stb...a járvány meg mindenképp berobban,már alapból ez van el tervezve,elmúlik a nyári szezon aztán megint ott vagyunk ahol voltunk....hülyeségből mondtam pár haveromnak hogy úgyis kell majd 3-dik oltás, mindenki hülyének nézett :D és most mivan?...szóval tök mindegy hogy várják e vagy nem.
2021. júl. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, tőlük függetlenül is tuti, hogy lesz online oktatás, hisz a vakcina 2023 januárjáig kísérleti fázisban van, addig meg úgyis el fognak szórakozni a nagyhatalmak, politikusok a néppel. Ez a játszma nagyon kiszámítható. Nyáron minden oké, mert hát ugye kell a turizmusból a pénz, ősszel egészen nyár elejéig, megint zárlat és vírus. Ez lesz idén is, meg jövőre is. Úgyhogy jobb, ha ehhez hozzászoktok. A több ember haláláról szóló statisztika is megkérdőjelezhető erősen!
2021. júl. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én azért drukkolok, hogy legyen egy szűrője a GYIKnek és fennakadjanak a "lesz szeptemberben jelenléti?" kérdések, hogy ne legyen már napi szinten megkérdezve.


Érdekes, hogy a kérdések alatt mindig akad valaki aki új, nem ismeri Balázskát és még véleményt is ír. Vagy Balázska egyik kamuprofilja szokott lenni vagy egy ember akinek erős az idegzete, de én már meg se nyitom azokat a kérdéseket. Minek? Úgyis mindenkit a nullára pontoznak, mert aki akar iskolába járni az jelenlétit akar, aki nem akar iskolába járni az nem akar jelenlétit, meg egymás torkának ugranak, hogy biztos puskázó lusta disznó, aki nem akar bemenni. Én nekem nagyon szép volt a tanulmányi átlagom, de utáltam az iskolába járni, én is biztos örültem volna, hogy otthonról tanulhatok.

2021. júl. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem gondolom hogy lesz online oktatás
2021. júl. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
A szociális fóbiások sokszor nem gondolnak bele, hogy amit ők akarnak, az rossz.
2021. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem lesz.

De aki ezeket a kérdéseket felteszi nyári szünet felénél sem komplett...

2021. júl. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amikor már rosz idő lesz akkor én már nem bánnám ha digitális oktatás lenne idén leszek végzős szakmát tanulok de az iskolába amikor jelenléti oktatás volt akkor is szinte semmit nem tanitottak gyakolaton.
2021. júl. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!