Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Előfordult olyan, hogy valamel...

Előfordult olyan, hogy valamelyik osztálytársad óra közben elhagyta a tantermet és hazament?

Figyelt kérdés
Hányadik osztályosok voltatok? Milyen óra volt? Mi volt az oka, hogy távozott? Mi lett a következménye?

2021. júl. 19. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is egyszer...még gimiben 9-10-11-12 ben is :D
2021. júl. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Én voltam az illető, de nem túl érdekes a történet, nem volt benne lázadás vagy ilyesmi. Hetedikes voltam, angolóra volt, és nekem iszonyatos menstruációs görcseim voltak. A tanár már óra elején megkérdezte, mi a gond, mert úgy néztem ki, mint egy hulla. Aztán egyre erősebb hányingerem is lett, úgyhogy óra közepén kaptam a táskámat, kirohantam a mosdóba, és már vissza se mentem. Semmi következménye nem lett, következő óra elején elnézést kértem, mondta a tanár, hogy semmi gond.
2021. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Igen, én voltam 8ik osztályba. Pont az osztalyfonokkel voltunk magyar órán. Beszélgettem mással, rám szólt hogyha nem tudok csendben maradni menjek ki. Én kimentem a cuccommal együtt és a haverokkal elmentunk inni egy parkba. Nem voltam valami jó gyerek.
2021. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én gimnáziumban full jó tanuló voltam, oktv versenyeket nyertem szóval nem voltam a leghülyébb gyerek csak sajnos szimplán szartam néhány dologra. Volt olyan, hogy bejött a tanár fizikára hogy röpdogát írasson de nekem addigra annyira elegem volt a napból hogy még kiszaladt a tolltartójáért doga előtt fogtam magam, felkaptam a táskám és haza mentem. Olyan is volt, hogy az akkori barátom osztályával volt dupla összevont tesink(én 10,ő 11-es volt) de 15 perc után meguntuk. Egymás után kikéredzkedtünk a mosdóba, elmentünk az öltözőbe átöltözni, felkaptuk a cuccunkat és hazamentünk.
2021. júl. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ramiz ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy kiment, és soha többet nem jött vissza.
2021. júl. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Nálunk én voltam az.

Egyszer az utolsó óránk ének volt, de sokan "rosszalkodtak" órán ezért a tanár 10 perccel tovább akart minket bent tartani, de én csengő után indultam is haza🤷‍♂️ Ez aszthiszem 6.-ban volt.

10.-ben a volt ofőm volt a földrajz tanárom. Mivel ő intézte el hogy másik osztályba tegyenek át, enyhén szólva, nem bírtam. 2 osztálytársam beszélgetett az óráján, ő mondta hogy nyugodtan kimehetnek, nem írja be őket hiányzónak, csak ne zavarják tovább az órát. Ők boldogan ki is mentek, én meg megkérdeztem a tanárt hogy kimehetek-e én is... Azt mondta "Kimehetsz, de beírlak hiányzónak." Én "reklamálni" kezdtem, mondtam hogy ez így nem igazságos, akkor elkezdek majd én is dumálni valakivel hogy kimehessek... Szóval kiengedett.

Az utólsó, szintén 10. ben volt. Törire késve értem be, aztán valahogy odáig jutott a tanárral a beszélgetés hogy elkezdett ajánlgatni közeli iskolákat hogy szerinte hova kéne átmennem. Természetesen ez nem a pályaválasztási tanácsokról szólt, egyszerűen nem bírta a pofámat.

Az utolsó eset után többet nem is mentem oda, jött a koronavírus, év végén megbuktattak és átiratkoztam máshova.

2021. júl. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, ált. Suliban, hogy a tanár kiküldött egy fiút a folyosora mert rendetlenkedett. Az ki is ment, de aztán eltünt, kiderült, hogy hazament.
2021. júl. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer akartam, mert egy hárpia volt a tanárnő, de bezárta az ajtót kulccsal. :D


Egy másik osztálytársam egy másik óráról kijutott, de nem ment haza, csak talán az igazgatóhoz.


Nem jött ki jól a tanárával és egy órán összekaptak valamin és a gyerek (kitűnő tanuló és abból a tárgyból egy zseni tegyük hozzá) kirohant a teremből. Az igazgató átrakta egy másik tanárhoz abból a tárgyból.


Meg nekem olyan volt egyszer, hogy nem mentem be az órára, mert egy halál unalmas óra volt.


idegennyelvi óra és a tanárnő úgy tartotta meg, hogy csak a munkafüzet feladatait oldottuk meg és, ha lemaradtál akkor ki is hagyott utána téged.


Elég monoton volt, semmi gyakorlat vagy beszélgetés, ahol gyakoroltuk volna a nyelvet. :D Csak kőkemény nyelvtan.


Egyszerűen egy csomóan nem bírtunk odafigyelni, elkalandozott a figyelmünk,ezért ki is estünk azok közül akiket felszólított a tanár.


Nem lehetett túlélni ezeket az órákat még úgy se, hogy zenét hallgattál, mert nagyon lassan telt az idő.


Aztán egyik nap a tököm tele volt épp, nem bírtam volna ki 45 percet azon az órán, szóval nem mentem be.


Az volt, hogy a portás tudta jól, hogy ki vagyok és tudta, hogy kikkel járok egy osztályba és asszem órarend is volt nála és tudta, hogy mikor végez az osztály szóval nem engedett el. :D


Mivel az órára se akartam bemenni, ezért leültem a folyosón és arra jött az ofő. Kérdezte hogy miért nem vagyok órán. Azt hazudtam hogy a tanárnő rosszul lett. Hogy megbizonyosodjon róla odasétált a teremhez és benyitott majd visszajött hogy igazolatlant kapok. :D


Utána értesítették erről a szüleimet is. :D


Hihetetlen nagy lebaxást kaptam otthon. :D

2021. júl. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem még kilencedikben elzavart a némettanár az igazgatói irodába, mert annyira szemtelen voltam. Én pedig ahelyett, hogy beszéltem volna a dirivel, egyszerűen hazamentem.

Végül szerencsére nem lett belőle semmi, ilyen az, ha nem tud a gyerek viselkedni. XD

Régi szép idők... :D

2021. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!