Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Autósoktató molesztálta az...

Autósoktató molesztálta az ismerősöm, mással is volt ilyen?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 00:20
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
11%
Hiszi a piszi. Ma ha megdícséred egy nő haját már az is molesztálás. Amúgy meg nagylány, tanulja megvédeni magát.
2021. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu, annál az autósiskolánál, ahol én tanulok vezetni van maximum egy-kettő női oktató. Ha most feltételezzük, hogy minden nő női oktatóhoz akarna kerülni+ esetleg néhány férfi is, akiknek mindegy, vagy pont valamiért az az oktató a szimpatikus (jót hallott róla, vagy bármi), akkor azzal az oktatóval nehezebb időpontot egyeztetni. Ha egy oktatónál túl sok tanítvány van, mert valamiért népszerűbb, akkor azzal együtt jár, hogy akkor ritkán lesz időpontod hozzá, ez meg visszavet a fejlődésben, stb. És most nyilván oktató választásnál két szempont van, ami tényleg fontos, az egyik az, hogy legyen normális (tudja mit csinál, nem ordibál folyamatosan, viszonylag türelmes), a másik meg az, hogy ne legyen lehetetlen időpontot találni.

Most ha elkezd valaki azon szőrözni, hogy férfi vagy nő, akkor azzal remekül szivatja magát az ember, mert ad pluszba egy felesleges és irreleváns szempontot.


Az meg nyilván alap, hogy nem molesztálnunk(vagy épp erőszakolunk meg) másokat. Vérlázító ezért az áldozatot okolni. Ne nézzük már le a férfiakat annyira, hogy a nőknek kelljen velük vigyázni, mert ezektől a férfi ösztönlényektől nem lehet belátást várni.


Mondjuk azt megértem, hogy kiakadunk azon, amikor valaki picsog, hogy molesztálta őt az oktató, aztán meg kiderült, hogy csak hozzáért a karjához, mert a delikvens belement volna egyébként az árokba. Ez is egy káros véglet, pont annyira,mint az instant áldozathibaztatás.

2021. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

14-es


Itt túlment minden határon, nyilván kezdetben a "véletlen" érintésekkel kezdődött, de ezek a fajta lények a rájuk szólásból, a szép szóból nem értenek...

2021. júl. 21. 23:01
 14/31 anonim ***** válasza:
27%

"Itt túlment minden határon, nyilván kezdetben a "véletlen" érintésekkel kezdődött, de ezek a fajta lények a rájuk szólásból, a szép szóból nem értenek..."


És? A hapsi egy gyökér, de aki az első alkalom után magától visszaül egy ilyen ember autójába, az vagy extrémen balfék, vagy titkon élvezi a dolgot.

2021. júl. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
72%

Hát figyelj, ha tényleg molesztált, akkor vagy jelentsd, vagy válts oktatót.


Most nyilván azt mondom, hogy különböztessük meg a helyzeteket. Van az, amikor ilyen véletlen vagy indokolt érintések vannak. Például ha majdnem belevezetsz az árokba és korrigál. Ezekkel semmi baj nincs. Mondom ezt úgy, hogyan nagyon utálom, ha valaki megérint. Van az, amikor valaki az érintést kommunikációs csatornának használja, és mondjuk tök semleges helyen érint meg, pl váll. Ha ez rosszul esik és szólsz, és leáll, akkor nincs baj, ha nem, akkor váltani kell oktatót, egyszerűen azért, mert ha feszélyez a helyzet, akkor az nem jó akkor sem, ha amúgy nincs hátsó szándék. Ha meg kifejezetten olyan helyre nyúl, ami se nem indokolt, se nem véletlen, se nem jófejkedés és megnyugtatás, akkor jelented, vagy minimum oktatót válassz.

2021. júl. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Amikpr én tanultam, nem molesztált, de negállás nélkül ap.náról meg hasonlóról beszélt, még mondta is, hogy ilyen oldalakat néz. :D


Szerintem ez valami wlterjest dolog oktatónál, hogy kanos pasikat beültetnek az abyósülésre. :D

2021. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
58%

#14 vagyok.

Egyébként mi a sulis osztállyal a tehetséggondozó program miatt kötelezően kezdtük el a jogsit. Ebből adódóan a KRESZ óráink közösek voltak, és aki oktató tartotta ő rendszeresen szexuális poénokkal próbált párhuzamot vonni a közlekedési szabályok között, gondolom fiatalos akart lenni, legalábbis nekem nem tűnt molesztálósnak, meg aki hozzá járt vezetni, azok se tapasztaltak ilyet. Ez az első pár órán még vicces is a stílusa, de amikor hatszázadik szexuális poént hallja az ember, meg már sokadjára nevezi a főútvonal táblát sárga pncis táblának, akkor az engem már inkább idegesített. És néha említett olyat, hogy a gyakorlati oktatáson sokan az ilyen stílusa miatt cserélik le őt, és hogy őt ez zavarja, de nem hajlandó ezen változtatni. Meg más miatt sem volt szimpi a csávó, de ez hosszú. Ráadásul minden órán elmondta, hogy ő a legjobb oktató, és majd a KRESZ oktatás után ő választ közülünk, hogy kit vállal el, és ő a lelkesek közül választ, és milyen jó lesz annak, akit ő kiválaszt. Na én reménykedtem, hogy nem leszek benne a kiválasztottakban, és tényleg nem is lettem. Osztálytársaktól vegyes tapasztalatokat hallottam a paliról, van aki szerint rémes, van aki szerint nagyon jó, de az egyezett, hogy nehéz nála időpontot találni.

Aztán végülis nekem mázlim lett azzal az oktatóval, akihez én kerültem. Stílusra hasonló, mint ez az ellenszenves személy, csak pont az ellenszenves tulajdonságok hiányoznak. Tehát semmi szexuális poén, semmi más tanulók leszólása, semmi "én vagyok a legjobb oktató, de a többi oktató és néhány tanítvány leszól" jellegű martírkodás és még időpontot se volt kész lehetetlenség találni. És ez így pont jó.

2021. júl. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Én két oktatót is elfogyasztottam, mert megbuktam az első vizsgán, és közben volt egy nagyobb szünet, költözés. Kisebb gondom is nagyobb volt.

Az első oktató anyám kollégájának férje, folyton kiabált velem, szerintem azért nem sikerült átmenni.

Egyébként ott, ahol én tanultam, 60 percet kellett volna oda és 60 percet vissza utazni távolsági busszal, hogy női oktatóval vezessek.

Hát, annyi ideje még nyári szünetben sincs az emberek.

Szóval megbuktam, fősuli, költözés.

BP-n a fősulin barátságot kötöttem egy lánnyal, akinek a férje oktató, ezért mentem hozzá vezetni. Ő nem kiabált és nem nyúkált, de folyamatosan győzködött, hogy dugjuk hármasban a feleségével. A stílus viszonylag óvatos volt, el lehetett könnyen utasítani.

Egyébként ha megfigyeled szinte minden oktató munka során jön össze a feleségével, barátnőjével.

Szinte mindnek van sztorija arról, hogy ha "megvan a kémia" elautókázik a tanítvánnyal egy eldugott helyre dugni.

A többség mocskos vicceket mond, és csak a szexről beszél.

Az emberek a kamionsofőröket tartják perverznek, pedig abból találkoztam ezerszer kulturáltabbakkal, udvariasabbakkal.

Szóval sosem molesztált az oktatóm, de el tudom képzelni.

Váltani kell.

Már azt sajnálom, hogy a kiabálóst nem váltottam le. Nagyon fiatal voltam, azt hittem ez a normális, és az összes kiabál.

2021. júl. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Azért ez milyen szégyen rájuk nézve.

Ami a legrosszabb, hogy a mai napig nem hoztak semmilyen törvényt erre, pl kamerás oktatás.

Lassan el van könyvelve hogy hát ők ilyenek, pedig ez sehol nem lehet elfogadott.

Semmilyen oktatónál, senkinek nincs joga az abúzushoz.

Meg is lehet nézni ki megy el oktatónak meg miért.

Hallottam olyat aki csak lányokat vállal.

2021. júl. 24. 09:06
 20/31 THK válasza:
Ha az iskolának jelentés helyett a Gyakorikérdésekre írsz, magad is teszel róla, h ne is változzon a helyzet.
2021. júl. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!