Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Előfordult olyan, hogy valamel...

Előfordult olyan, hogy valamelyik osztálytársad bepisilt vagy bekakált az iskolában?

Figyelt kérdés
Hányadik osztályosok voltatok? Az osztály hogyan viszonyult hozzá ezután? A tanár hogyan reagált? Hány éve ennek? Hogyan gondolsz most erre vissza?

2021. júl. 22. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen hála nem,de hányás volt. Valamiért nem ment ki a mosdóba,és így maga mellé hányt egyszer csak bioszon még 7.ben
2021. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt harmadikban az akkori második osztálybna, hogy egy gyerek a falra kente a s.zaros wc papírt.
2021. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hányás volt bőven. Nem mindig jut el az ember a mosdóig. Pisi/kaki nem.
2021. júl. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hányás nálunk is volt alsóban - 4x is! :D És akkor nem számoltam egy balul elsült osztálykirándulást.


Tisztán megvan az emlék, ahogy a tanítónéni megkérdezi a fiútól, aki összehányta a termet, hogy nem bírtad visszatartani a wcig?


Jó, nem leteremtve, de hát elég hardcore egy kisgyerektől ilyet kérdezni. :D

2021. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kakiból a barátnőm, aki 4.ben jött mondta, hogy náluk beszart egy gyerek. Annyit éreztek, hogy büdös van meg a gyerek gatyáján volt egy dudor.


Pisi meg olyan volt, hogy minden osztályban volt 1 pisis gyerek, akivel hetente legalább egyszer megtörtént, hogy órán kellett pisilnie, aztán nagyon feltűnően tartogatva kérdezte a tanárt, hogy kimehet e és ha nemet mondott a tanár akkor óra végéig tartogatta feltűnően (ugrabugrált meg ilyenek), néha azért kérdezgette a tanárt, hogy biztos nem mehet e ki, és amikor csöngettek akkor rohant ki. :D

2021. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bepisilés:


Elsőben egy kislány. Annyira emlékszem hogy kijött az udvarra és telitorokból odaordította a tanítónéninek, hogy "Bepisiltem!":D tanítónéni meg bezavarta az épületbe, hogy a vizes nadrágban ne menjen a hidegre.


Mondjuk nem örültem, mert épp hóembert építettem és emiatt félbe kellett hagynom, mert minket is bevittek. Jó, ez vicces így utólag, de 7 évesen ez nekem tragédia volt. :D


Bekakilás:


Az nekem volt az oviban, de direkt kakiltam be, mert az óvónéni kiabált velem és nem bírta abbahagyni (később az is kiderült, hogy nyíltan nem szeretett engem és a szüleimnek mondta, hogy púp vagyok a hátán) én meg azt hittem, ha bekakilok akkor nem kiabál velem tovább. :D Nem tudom honnan jött ez a következtetés, de akkor nagyon okos ötletnek gondoltam. :D

2021. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Viszont volt két bepisilés iskolán kívül, az egyik nekem másodikban, a másik egy osztálytársnőmnek ötödikben. Az osztálytársnőmét onnan tudom, hogy bizalmasan elmesélte a barátnőmnek, aki meg úgy gondolta, hogy milyen jó pletyitéma és elmondta MINDENKINEK. :D
2021. júl. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Bepisilt 8 évesen az iskolában, mert nem tudta kigombolni a nadrágját, ezért büdi lilinek csúfoltuk.
2021. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%

Furcsa, ahogy itt böngészek , és felugrik ez a kérdés. Eszembe jutott két olyan pillanat az életemben, amikor ez a kellemetlenség megtörtént velem. És mivel ez egy anonim oldal, miért ne oszthatnám meg, nem igaz?

Az első eset óvodás koromban esett meg. Kint játszottunk az udvaron. Bekéredzkedtem wc-re, de mire beértem becsináltam. Az alsógatyám olyan lett, szerencse hogy a mennyiség elenyésző volt. Emlékszem, fogtam a földön található felmosó rongyot, és kitöröltem gatyám. Ne kérdezd miért nem wc papírral tettem, már nem emlékszem rá. Arra viszont igen, hogy amikor bejöttünk és kezet mostunk, Lackó nevű ovistársam, azzal a ronggyal törölte fel a vizet a mosdó körül. Nem kell sajnálni, a későbbiekben elég nagy bunkó lett.

A második eset, kb 2.as koromban esett meg velem. Napköziben voltunk, a szitu ugyanaz, és az istenért sem emlékszem , miért nem kéredzkedtem ki, pedig újfent hasmenésem volt. Ráadásul a tanár kihívott magához a feladat elmagyarázása miatt. Mivel jól ment, még rá is vert a fenekemre. Sosem értettem meg, hogy hogy a fenébe nem érezte ő vagy bárki. Esküszöm mindenre ami szent, hogy a két eset megtörtént.

2021. júl. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem kell szégyellned, ha érdekel a téma hihi
2021. júl. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!