Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Volt olyan lány az osztályotok...

Volt olyan lány az osztályotokban/évfolyamotokon/suliban, aki rendszeresen bántotta a fiúkat?

Figyelt kérdés
Hogyan? Verbálisan, vagy fizikálisan?

2021. júl. 30. 12:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Olyan fiúk is írhatnak, akiket bántott egy, vagy több lány
2021. júl. 30. 12:17
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha ilyenekre izgulsz, akkor nézd meg a Nagatoro című animét. Abban 12 részen át bánt egy fiút egy lány.
2021. júl. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem volt. Nálunk a fiúk akkoriban még valóban fiúk voltak.
2021. júl. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Én voltam az a lány :D


A osztályban a fiúk bunkók voltak sokszor és nem engedték, hogy én is focizzak velük. Néha megfenyítettem őket és akkor beálhattam játszani :D (általános iskola)

2021. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#4

Hogyan fenyítetted be a fiúkat?

2021. júl. 30. 13:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1-2 eset volt, de sosem tűrtem el nekik, mindig ők sírtakxD

Szóval 1-2 eset után az lányok tudták hogy kár fenyíteni engem.

2021. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%

Megalazta. A fiu utolag visszagondolva autisztikus lehetett, hozza csunya is, olyan csecsemofeju. A lany pedig az iskola egyik legmenobb csaja volt, idosebbnek latszo, szexi. A fiu olebe ult, fogdosta, mikozben a folyosorol nezte a kozonseg. Izgatta szerencsetlent, es rohogtek a tobbiek.

Amugy nonemu vagyok, jo kulsovel, nem kamusztori.

2021. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!